Björn Waldegard dojel do svého cíle.

Při letošní vynikající soutěži Barum Rally, kde startovalo mezi historiky i Porsche 911 připravované na jihoamerický marathon La Carrera Panamericana 2014, přišla smutná zpráva, že na rakovinu ve svých 70 letech zemřela automobilové legendy Björn Waldegard, který ač závodil s vozy mnoha značek, byl celoživotně spjatý především se značkou Porsche.

Číst více
Zemřel Jaroslav Juhan + 28.9.2011

 

S velikou lítostí v srdci jsme povinováni veřejnosti oznámit, že ve středu 28. září 2011 v den celostátní vzpomínky na českého knížete sv. Václava, nás v Ženevě po krátké nemoci nečekaně, ve svých nedožitých devadesáti letech, opustil náš dlouholetý přítel a čestný člen našeho Porsche Classic Clubu ČR a dalo by se říci, že i český motoristický kníže, Jaroslav Juhan.

Číst více
Odešel čestný člen klubu - Eduard Hrudka

S lítostí v srdci musím oznámit, že v úterý 13.4.2010 dojel do cíle své cesty Čestný člen našeho klubu  - Eduarda Hrudku. Tento jedinečný fanda značky Porsche, který si jen pár let před příchodem oné zákeřné nemoci konečně mohl pořídit své celoživotně vysněné Porsche, bohužel zesnul po dlouhé nemoci ve věku pouhých 62 let.


Číst více
Opustil nás Ota Stránský

Bohužel musím oznámit, že nás počátkem února nečekaně opustil v nedožitých 68 letech Ota Stránský. Se svým žlutým Porsche 911 Targa nechyběl v posledních letech na žádném z Porsche Classic Festivalů a úspěšně prezentoval náš klub i na mnoha závodech do vrchu a občas i na okruzích.

Číst více