Proč se stát členem klubu

Porsche Classic Club ČR (dále již jen PCC ČR) je dle platného Občanského zákoníku Spolkem majitelů převážně starších, z velké části již i historických sportovních automobilů značky Porsche. PCC ČR pomáhá svým členům s provozem jejich vozů, pořádá akce a spolupracuje s podobnými spřátelenými kluby v ČR i po celém světě.

Číst více
Jak to začalo s klubem Porsche v Čechách.

Nejstarší Porsche klub v Čechách vznikl ve Vratislavicích nad Nisou u Liberce a je zde dodnes.

Činnost současného Porsche Classic Club Česká republika se začala psát v roce 1985, kdy dal Milan Bumba v tehdy ještě komunistické zemi do novin první inzerát, ve kterém zval majitele těchto vozů na historicky první společné setkání. Tento inzerát byl otištěn v časopise Svět Motorů a samozřejmě nezůstal u tehdejších mocipánů bez náležité odezvy.

Číst více
Výhody pro členy klubu

Od roku 2010 podstatně výrazněji rozjíždíme i kompletní činnost Porsche Classic Clubu ČR. Jednou z činností klubu je také zajištění určitých výhod pro členy klubu, kteří jsou registrováni. Tyto výhody budou především ve finančních slevách na různé služby a zboží nabízené určitými partnery, se kterými klub uzavírá smlouvy o dlouhodobé spolupráci.

Každý oprávněný člen, který bude mít řádně uhrazeny klubové poplatky na roční období, se bude prokazovat platnou klubovou kartou, které jsou postupně vydávány a všem členům klubu rozesílány.


autoprofi banner 468x60