Přihláška do klubu

Pokud vlastníte sportovní dvoudveřový model Porsche, kvalitní repliku Porsche, traktor Porsche-Diesel ale také Volkswagen Karmann Ghia, nebo jiný sportovní automobil se vzduchem chlazeným agregátem VW a Porsche (jako Colani, Puma, Bonito, Bonanza a podobné), jsme ti, kteří uvítají vaše členství. Náš klub má výhradu k rodinným automobilům Porsche Cayenne, Macan a Panamera a absolutně do Classic Clubu nepatří automobily poháněné elektřinou.

Číst více
Proč se stát členem klubu

Porsche Classic Club ČR (dále již jen PCC ČR) je dle platného Občanského zákoníku Spolkem majitelů převážně starších, z velké části již i historických sportovních automobilů značky Porsche. PCC ČR pomáhá svým členům s provozem jejich vozů, pořádá akce a spolupracuje s podobnými spřátelenými kluby v ČR i po celém světě.

Číst více
Jak to v roce 1985 začalo s klubem Porsche v Čechách.

Nejstarší Porsche klub v Čechách vznikl ve Vratislavicích nad Nisou u Liberce a je zde dodnes.

Činnost současného Porsche Classic Club Česká republika se začala psát v roce 1985, kdy dal Milan Bumba v tehdy ještě komunistické zemi do novin první inzerát, ve kterém zval majitele těchto vozů na historicky první společné setkání. Tento inzerát byl otištěn v časopise Svět Motorů a samozřejmě nezůstal u tehdejších mocipánů bez náležité odezvy.

Číst více

autoprofi banner 468x60