Honza Kadečka opustil své Porsche 928

Ačkoli Jan Kadečka nebyl členem našeho klubu, byl to nadšený majitel Porsche 928, který se často účastnil různých našich setkání Porsche a tak jsme jej brali "jako svého".

Honza si před lety vlastníma rukama postavil z téměř nepojízdného vraku krásný automobil PORSCHE 928 první série, z roku 1978. V roce 2012 vyšel v časopise Youngtimer, který vydávala několik měsíců redakce Auto Motor a Sport Classic, velmi pěkný článek, ve kterém se sám Honza vyzpovídal ke své lásce k jeho "928". Se svolením redakce časopisu AMS Classic vám tento pěkný článek předkládám k přečtení: PDF dokument

Bohužel, v létě roku 2021 podlehl Honda Kadečka závažné nemoci, a sám dobrovolně opustil tento svět i svá milovaná auta. Jako vzpomínka nám zde zbyl jen tato jeho motoristická zpověď.