Odešel čestný člen klubu - Eduard Hrudka

S lítostí v srdci musím oznámit, že v úterý 13.4.2010 dojel do cíle své cesty Čestný člen našeho klubu  - Eduarda Hrudku. Tento jedinečný fanda značky Porsche, který si jen pár let před příchodem oné zákeřné nemoci konečně mohl pořídit své celoživotně vysněné Porsche, bohužel zesnul po dlouhé nemoci ve věku pouhých 62 let.


Eduard Hrudka byl jedním z nejstarších pamětníků historie našeho klubu, protože to byl právě on, kdo byl u toho, když jsem v květnu roku 1985 pořádal první setkání majitelů Porsche v dějinách naší země. hrudka-02-mJako tehdejší redaktor časopisu Svět motorů měl s touto akcí v té době mnoho problémů, ale zůstal nám věrný skutečně po celý život. Mnozí si jistě nyní připomenou jeho poutavé vyprávění, které jsme se zatajeným dechem poslouhali v roce 2005 při Porsche Festivalu v Harrachově. Na poslední roky svého života si konečně pořídil své vysněné Porsche 944, ale bohužel si jem moc neužil. Byl s ním ještě na skok na Porsche Festivalu v roce 2008 ale pak jej již od volantu odtrhla krutá nemoc.

Čest jeho památce.