Také chcete na své Porsche Fuchsy?

Každý druhý majitel historického vozu Porsche touží mít na svém voze legendární disky značky Fuchs. Originály FUCHS bývají velmi drahé a vetšinou po dlouhých letech používání již velmi často nejsou v dobrém stavu. Máme ale řešení.

Číst více
Katalog náhradních dílů Porsche

Automobilka Porsche má již několik let zpracován digitální katalog náhradních dílů pro všechny starší modely Porsche. Majitelé automobilů Porsche tak v něm mohou mnohem snadněji a sami najít právě ten náhradní díl, který nutně pro své auto potřebují. Je to velká výhoda, která napomáha správnému objednávání potřebných náhradních dílů napříkald i přímo přes internet z příjemného prostředí domova.


Číst více
PORSAKY.CZ - prodej dílů

Náš klubový kolega Míla Maun provozuje internetový obchod s náhradními díly na klasické automobily Porsche. Jeho služeb již vyzkoušel značný počet majitelů Porsche a všichni byli nadmíru spokojeni.

Číst více
VW Brouk CZ má díly i na Porsche

Zlínská prodejna náhradních dílů na historické vozy Volkswagen Brouk nabízí i některé díly pro automobily Porsche. Tuto prodejnu vede mnohým z nás známý Michal Strnadel, který se v minulosti pravidelně účastnil se svou "911" jak domácích Zlínských srazů Porsche, tak i Ferdinand Porsche Festivalu ve Vratislavicích nad Nisou.

Číst více