Členské klubové příspěvky na rok 2020

Pro základní činnost našeho klubu, jsme před třemi lety začali vybírat roční členské příspěvky, které jsou ve výši spíše jen symbolické. Řádní členové klubu, kteří splní svou členskou povinnost a pošlou na účet klubu 500 Kč, obdrží na následující období platnou klubovou kartu, která je násladně bude opravňovat čerpat různé klubové výhody.

Číst více
Testace historických automobilů (ne jenom Porsche)

Porsche Classic Club ČR, jako člen Federace klubů historických vozidel, registrované pod mezinárodní asociací FIVA, má vyškoleny vlastní testační komisaře a tím získal oprávnění testovat historické sportovní automobily značky Porsche a vzduchem chlazené vozy Volkswagen k jejich historické původnosti. Toto testování se provádí na vozidla starší 30 let a opravňuje majitele vozidla k různým výhodám u pojišťoven nebo k přidělení veteránské SPZ. Pro členy klubu testujeme i vozidla jiných značek.


Číst více
Channel P 101 TV Porsche

Díváte se rádi na různé filmy s tématem automobilů Porsche? Pokud ano, tak právě pro Vás vznikl internetový Channel P 101 TV Porsche, plný zajímavých filmů.

Číst více
Katalog náhradních dílů Porsche

Automobilka Porsche má již několik let zpracován digitální katalog náhradních dílů pro všechny starší modely Porsche. Majitelé automobilů Porsche tak v něm mohou mnohem snadněji a sami najít právě ten náhradní díl, který nutně pro své auto potřebují. Je to velká výhoda, která napomáha správnému objednávání potřebných náhradních dílů napříkald i přímo přes internet z příjemného prostředí domova.


Číst více
Náš Rekord Porsche je oficiálně potvrzen !!!

Na naši klubovou adresu dorazilo před pár dny z Agentury Dobrý den z Pelhřimova, oficiální potvrzení našeho uskutečněno Českého rekordu v počtu nejvíce automobilů značky Porsche na jednom místě. Tento rekord se uskutečnil 3.9.2011 při Ferdinand PORSCHE Festivalu a zaregistrováno bylo i díky vaší hojné účasti celkem 141 automobilů Porsche.

Číst více
Štítky motorového prostoru Porsche 911

Značná část starších vozů Porsche 911 byla za svůj dlouhý život i několikrát přelakována a tím se většinou poškodily nebo úplně vytratily originální štítky, které bývaly nalepeny na zadním čele v motorovém prostoru. Jeden náš kolega se s touto ztrátou nesmířil a po slouhých zkouškách přišel na způsob, jak vyrobit věrohodné kopie, které si s originály téměř nezadají.

Číst více
Také chcete na své Porsche Fuchsy?

Každý druhý majitel historického vozu Porsche touží mít na svém voze legendární disky značky Fuchs. Svůj sen si již nyní můžete splnit. Náš kolega a člen našeho klubu, Míla Maun alias Muf v těchto dnech podepsal výhradní smlouvu o zastoupení se švýcarskou firmou Maxilite AG, která vyrábí dokonalé kopie těchto slavných sportovních disků.

Číst více
Porsche akce v roce 2019 v ČR

V listopadu již zřejmě pro nás skončila letošní motoristická sezóna, a už se nám pomalu začíná zaplňovat kalendář akcemi pro majitele sportovních automobilů Porsche, připravovanými na rok 2019. Již nyní si některé termíny můžete zapsat do svého kalendáře a věřím, že další budeme moci co nejdříve také doplnit. Podrobnější informace o akcích budeme zveřejňovat průběžně, jakmile nám je pořadatelé sdělí.

Číst více

autoprofi banner 468x60