Členské klubové příspěvky na rok 2023

Pro základní činnost našeho klubu, jsme před pěti lety začali vybírat roční členské příspěvky, které jsou ve výši spíše jen symbolické. Řádní členové klubu, kteří splní svou členskou povinnost a pošlou na účet klubu 500 Kč, obdrží na následující období kalendářního roku, platnou klubovou kartu, která je násladně bude opravňovat čerpat různé klubové výhody a slevy.

Číst více
Testace historických automobilů (ne jenom Porsche)

Porsche Classic Club ČR, jako člen Federace klubů historických vozidel, registrované pod mezinárodní asociací FIVA, má vyškoleny vlastní testační komisaře a tím získal oprávnění testovat historické sportovní automobily značky Porsche a vzduchem chlazené vozy Volkswagen k jejich historické původnosti. Toto testování se provádí na vozidla starší 30 let a opravňuje majitele vozidla k různým výhodám u pojišťoven nebo k přidělení veteránské SPZ. Pro členy klubu testujeme i vozidla jiných značek.


Číst více
Channel P 101 TV Porsche

Díváte se rádi na různé filmy s tématem automobilů Porsche? Pokud ano, tak právě pro Vás vznikl internetový Channel P 101 TV Porsche, plný zajímavých filmů.

Číst více
Náš Rekord Porsche je oficiálně potvrzen !!!

Na naši klubovou adresu dorazilo před pár dny z Agentury Dobrý den z Pelhřimova, oficiální potvrzení našeho uskutečněno Českého rekordu v počtu nejvíce automobilů značky Porsche na jednom místě. Tento rekord se uskutečnil 3.9.2011 při Ferdinand PORSCHE Festivalu a zaregistrováno bylo i díky vaší hojné účasti celkem 141 automobilů Porsche.

Číst více

autoprofi banner 468x60