ECCE HOMO HISTORIC 2021 * 11. – 12. září 2021
by Milan Bumba

ECCE HOMO HISTORIC 2021 je Výstava historických vozidel, Rally historických vozidel a Mezinárodní soutěž v jízdě pravidelnosti historických vozidel do vrchu. Porsche Classic Club ČR zde vypisuje klubovou soutěž pravidelnosti při nedělním závodě do vrchu Ecce Homo. Zúčastnit se mohou automobily Porsche, vyrobené do roku 1980 (u modelů Porsche 911, 924, 928 a 944, je povolena vyjímka do roku 1990).

Číst více
Máme na prodej magazíny PORSCHE SUPERCARS
by Milan Bumba

České motoristické časopisy EVO sice koncem roku 2020 přestaly vycházet, ale ještě na poslední chvíli bylo vydáno speciální vydání PORSCHE SUPERCARS. Bylo to již třetí takové speciální číslo, věnované pouze automobilům Porsche. Nyní se našemu klubu podařilo záskat od vydavatele posledních několik čísel všech tří speciálních vydání PORSCHE SUPERCARS, které vám nyní nabízíme ke koupi. Ačkoli je původní prodejní cena 199 Kč za kus, tak pro členy Porsche Classic Clubu ČR je nabízíme se slevou, za cenu 150 Kč z kus.

Číst více
Zajímavé benefity od společnosti Gulf pro členy klubu
by Milan Bumba

Společnost Lubrand s.r.o., je oficiálním importérem olejů a maziv Gulf v České republice i na Slovensku, a nabízí i velmi pěkné reklamní zboží. Porsche Classic Club ČR uzavřel se společností Lubrand smlouvu o spolupráci a díky tomu mají členové klubu na zboží Gulf zajímavé slevy.

Číst více
Znáte pancéřované Porsche 911?
by Milan Bumba

Auta, která odolají střelným zbraním? Většinou limuzíny a luxusní terénní vozy upravené externími firmami. Porsche ale ve vlastní režii postavilo jeden takový exemplář sporťásportovní devětsetjedenáctky.  Prototyp opancéřovaného Porsche 911 Carrera, model 996, se zrodil před 25 lety.

Číst více
PORSCHE MEETING PRAGUE BYL ZRUŠEN, ALE ...
by Milan Bumba

Ačkoli jsme z nařízení vlády, s ohledem na pandemické zákazy, letošní první jarní Porsche sraz v Praze oficiálně zrušili, tak někteří majitelé se zřejmě tuto informaci nedozvěděli a přesto do Tuchoměřic na zrušený sraz vypravili.

Číst více