ENGINE PORSCHE PRAGUE MEETING 21.4.2024
by Milan Bumba

Letos mimořádně až v neděli 21.4.2024 uspořádáme tradiční jarní setkání majitelů sportovních automobilů Porsche, ale také VW Karmann Ghia a kopií Porsche v areálu centra POP Airport, Ke Kopanině 421, Tuchoměřice

Číst více
Účastníme se Brno Grand Prix Revival 2004
by Milan Bumba

V Brně se na Masarykově okruhu uskuteční velká ukázka závodních automobilů v plném tempu - Brno Grand Prix Revival. Porsche Classic Club ČR bude mít v areálu autodromu vyhrazený prostor pro vlastní klubovou expozici automobilů Porsche a VW Karmann Ghia, vyrobených do roku 1990.

Číst více
ROMANIA PORSCHE TOUR * 1.-7.7.2024
by Milan Bumba

Klubový výlet do Rumunska, kdy absolvujeme přejezd dvou vysokonorských pasů v Transylvánských Alpách, svezeme se po novém rumunském autodromu Transilvania Motor Ring a navštívíme největší automobilové muzeum v Evropě, Tiriac Collection.

Číst více
PF 2024 Porsche Classic Club ČR
by Milan Bumba

Vám všem, majitelům i příznivcům sportovních automobilů Porsche, přejeme veselé Vánoce, šťastný celý nový rok 2024 a přitom i mnoho příjemných kilometrů s Vašimi plechovými miláčky.

Současně děkujem i Vám, za zaslané PF, které zde velmi rádi uveřejníme.

Číst více
Antikvariát Porsche
by Milan Bumba

Na webu www.automuzeum.cz jsem otevřel Antikvariát motoristické literatury, kde prodávám různé knihy, prospekty, programy, Katalogy, časopisy a jiné tiskoviny o všeobecném motorismu a různých značkách automobilů. Část Antikvariátu je ale věnována výhradně jen značce Porsche.

Číst více