Náš Rekord Porsche je oficiálně potvrzen !!!

Na naši klubovou adresu dorazilo před pár dny z Agentury Dobrý den z Pelhřimova, oficiální potvrzení našeho uskutečněno Českého rekordu v počtu nejvíce automobilů značky Porsche na jednom místě. Tento rekord se uskutečnil 3.9.2011 při Ferdinand PORSCHE Festivalu a zaregistrováno bylo i díky vaší hojné účasti celkem 141 automobilů Porsche.

Rekord_02Rekord_03Agentura Dobrý den o uskutečněném rekordu našemu klubu vystavila "úřední" Certifikát a současně tento rekord také zapsala do České knihy rekordů, kterou tato agentura vydává a kde jsou postupně zaznamenány všechny oficiálně uskutečněné České rekordy.

Ačkoli v zahraničí se na podobné srazy Porsche sjíždí většinou mnohem více vozů Porsche než činí náš dnešní rekord, tak v našich skromných Českých podmínkách, kde se ještě před dvaceti lety automobily Porsche vůbec neprodávaly, je tak značná účast z velké části právě více jak dvacet let starých poršáků, skutečně velmi potěšitelná až překvapivá.  Věřme, že tento náš rekord náš klub v ČR stále drží, ale v posledních letech se na Ferdinand Porsche Festival, pořádaný každoročně počátkem září v Liberci, již i o stovku vozů více.

 

autoprofi banner 468x60