Porsche Classic Club ČR na Facebooku

Porsche Classic Club ČR otevřel vlastní Facebookové stránky, kde je možné se velmi rychle vyjádřit k činnosti klubu, nebo vaší přízni k automobilům Porsche.

Facebook

Věříme, že se ve velkém počtu přidáte do společné veřejné diskuze a přispějete tak i svým dílem k úspěšnosti našich Porsche akcí v budoucnu.


Untitled-2

Vzhledem k tomu, že v České republice se nachází již okolo 40 automobilů Porsche 356, tak jsme pro majitele a příznivce vozů Porsche 356 otevřeli facebookové stránky zaměřené na toto téma v ČR. Rozhodně zde nehodláme řešit situaci Porsche 356 v zahraničí, neboť na toto téma je jak mnoho facebookových, tak i internetových stránek. Na našrm facebooku PORSCHE 356 REGISTR CZECH REPUBLIK se chceme věnovat především dění okolo Porsche 356 v naší zemi a případně na Slovensku.

 


Facebook-914Další český Facebook jsme otevřeli pro české majitele a příznivce automobilů VW-Porsche 914. Věříme, že postupně se na něj připojí fandové z celé republiky a stane se z něj velmi často navštěvované médium pro předávání informací, zkušenností i rad s provozem, opravami i radostmi s VW-Porsche 914.

 

 


Facebook KGProzatím poslední Facebook jsme otevřeli i pro majitele klasických sportovních automobilů Volkswagen Karmann Ghia, které jsou velmi příbuzné s prvními vozy Porsche 356 a kterým i náš Porsche Classic Club ČR všnuje své zasloužené místo.

 

 


 

 

autoprofi banner 468x60