Zimní pozdrav z rallye.

in Porsche 911 * 912 * 959

Již plně zimní pozdrav všem fandům vozů Porsche posílá naš společný přítel a kolega, Honza Marek z Karlových Varů.

Marek 2Se svou 911, se kterou během roku absolvuje i několik amatérských závodů do vrchu v Edda Cupu je pravidelným účastníkem i dvou soutěžních Revivalů, které také organizuje promotér Eda Patera. Letošní již III. ročník Rallye Berounka Revival, který je pořádán pro historické automobily, se jel ve dnech 28.-29.10.2012 a dal posádkám i jejich vozům opravdu pořádně zabrat. Podzimní sychravé počasí se změnilo v nepříjemné zímní plýskanice se sněhem a blátem a tak si tuto soutěž všichni pořádně užili.

MarekBohužel. jak to tak vypadá, tak letos již lepší počasí asi už nebude a tak co nejdříve zase na viděnou na některém z našich klubových Porsche srazů při jarním slunci v roce 2013.

 

autoprofi banner 468x60