Také chcete na své Porsche Fuchsy?

Každý druhý majitel historického vozu Porsche touží mít na svém voze legendární disky značky Fuchs. Originály FUCHS bývají velmi drahé a vetšinou po dlouhých letech používání již velmi často nejsou v dobrém stavu. Máme ale řešení.

Svůj sen si můžete splnit. Náš kolega a člen našeho klubu, Míla Maun alias Muf v těchto dnech podepsal výhradní smlouvu o zastoupení se švýcarskou firmou Maxilite AG, která vyrábí dokonalé kopie těchto slavných sportovních disků FUCHS.

Nejedná se již sice o kované disky jako u originálu ale o disky lité, které jsou však na pohled, kvalitou i svou váhou porovnatelné s těmi původními. Navíc cena těchto nových disků je výrazně nižší a nehrozí, že na inzerát koupíte třeba sice originály, které však již byly náležitě jeté a nejdou pořádně vyvážit.

U disků Maxilite máte standartní dvouletou záruku a Míla vám dokonale poradí, jaká velikost kola i nezbytného "ET" je pro vaše auto to nejlepší.

Více informací se dozvíte na: FUCHS