AUTO BEJDA s.r.o. – Specializovaný servis PORSCHE

V Jižních Čechách, přesněji v Jarošově nad Nežárkou se běhěm let vypracoval Autoservis Pavla Bejdy na špiškový servis na automobily Porsche všech modelů.

Auto-bejda 2.Pavel Bejda z Jarošova nad Nežárkou začínal již před pětadvaceti lety běžnými opravami vzduchem chlazených automobilů VW Brouk. Po revoluci si Pavel otevřel vlastní autodílnu, ze které je dnes jeden z mála vyhlášených soukromých servisů na veškeré automobily Porsche v České republice. K této záslužné práci, nezbytné pro pro mnoho majitelů automobilů Porsche u nás, dovedl následně i svého syna.

2-Bejda-4Servis Auto Bejda s.r.o. se dnes pod vedením Pavla Bejdy věnuje opravám vzduchem chlazených automobilů Porsche, se zaměřením především na klasické Porsche 911. Pro tyto vozy zde zajišťují jak základní provozní servis, tak i složité opravy po nehodách, ale také i velmi náročné kompletní renovace. Firma má vlastní klempírnu, lakovnu ale i mechanickou dílnu, kde pracují kvalitní a osvědčení mechanici. Díky širokému spektru dodavatelů jsou pro svou práci schopni zajistit téměř veškeré náhradní díly pro tyto mimořádné sportovní vozy.

2-Bejda-2V servisu Auto Bejda s.r.o. mají k dispozici rovněž moderní diagnostické přístroje a počítačové programy, které jim umožňují pečovat nejen o ty klasické historické vozy, ale Pavlův syn vede servis novějších a nejnovějším modelům Porsche, s vodou chlazenými motory vzdu nebo uprostřed. Jejich kompletní servisní služby řadí firmu Auto Bejda s.r.o. mezi nejkvalitnější soukromé servisy Porsche v České republice.

Logo-Auto BejdaPorsche Classic Club ČR je hrdý na to, že může být partnerem této firmy a tento servis plně doporučujeme všem majitelům automobilů Porsche.

 

Kontakt: Auto Bejda s.r.o., Jarošov nad Nežárkou 45, tel.: +420 384 383 222, +420 774 423 328, autobejda@seznam.cz

www.autobejda.cz