Servis Porsche v Jižních Čechách

Nedaleko Třeboně je dílna, kam se sjíždí na servis fandové Porsche z celé republiky.

Ačkoli v České republice neustále narůstá počet dalších a dalších starších automobilů Porsche, s jejich nezbytným servisem a opravami to není zase až tak jednoduché. Někteří majitelé jsou stále ještě schopni si velkou část běžné údržby svého Porsche udělat sami ale s velkými a náročnými opravami bývá problém. Naštěstí je i v Čechách několik velmi šikovných mechaniků, kteří dokážou pomoci i ostatním.

Sedlk_02Jedním z těch velice šikovných a vstřícných, což dokazují za poslední roky reference mnoha spokojených majitelů Porsche, je ing. Jiří Sedlák z Lužnice u Třeboně. Ve své rodinné dílně pracuje se svým synem a společně se zabývají mechanickými, karosářskými a elektro opravami většiny starších vozů Porsche u kterých ještě není mnoho elektroniky. Nejraději se zabývají opravami vozů Porsche se vzduchem chlazenými motory ale poradí si i s „transaxle vodníky“. Náhradní díly si může zákazník dodat sám nebo je, po předložení cenové nabídky, dodá přímo pan Sedlák.

Sedlk_03Ing. Sedlák je k majitelům starších automobilů Porsche tak vstřícný, že ty jednoduché a základní opravy mnohdy provádí se zákazníkem i na dálku, po telefonu. U náročnějších oprav, většinou po dohodě se zákazníkem, pan Sedlák rozebírá zejména motory přímo za přítomnosti majitele a na místě konzultuje nezbytný rozsah opravy a jejich případné různé varianty.

Stejně tak jako mají vozy Porsche svůj neopakovatelný styl, provádí pan Sedlák opravy s vlastní noblesou a pro spokojenost i radost všech zákazníků. Vozy převzaté do opravy jsou parkovány v uzavřeném a elektronicky střeženém "showroomu", společně se třemi rodinnými Porsche 911 / 993.

Kontakt: AUTA LUŽNICE, Ing. Jiří Sedlák, 378 16 Lužnice nad Lužnicí 135

Tel.: 602 646 530, mail: jirisedlak@centrum.cz