První člen klubu s traktorem Porsche

Ačkoli mám ve své soukromé evidenci asi desítku majitelů traktorů Porsche - Diesel, tak teprve nyní se nám do klubu přihlásil první "statečný" majitel.

Ja jím pan Blažek z Českého Krumlova a vlastní dvouválcový traktor Porsche - Diesel 218 Standart z roku 1960. Jak dokazují přiložené fotografie, tak pan Blažek se s traktorem účastní různých "traktoriád", kde široké veřejnosti ukazuje nejen velmi povedený vzhled traktorů Porsche, ale i jejich průchodnost a spolehlivost.

Blazek-218-Standard---02

Za svou statečnost, že se přihlásil se svým traktorem jako první mezi majitele sportovních Porsche, obdrží pan Blažek německou publikaci "TYPENKOMPAS" Allgaier und Porsche-Diesel 1945 - 1962, popisující ve stručnosti všechny modely těchto traktorů.

Porsche-tractor

Ostatní zájemci o tuto publikaci si ji mohou objednat z klubové knihovny za cenu 250 Kč.

Věřím, že se po tomto prvních majteli začnou do našeho klubu hlásit i další majitelé traktorů Allgaier a Porsche - Diesel. Rádi je v klubu uvítáme.