Také chcete na své Porsche Fuchsy?

Každý druhý majitel historického vozu Porsche touží mít na svém voze legendární disky značky Fuchs. Svůj sen si již nyní můžete splnit. Náš kolega a člen našeho klubu, Míla Maun alias Muf v těchto dnech podepsal výhradní smlouvu o zastoupení se švýcarskou firmou Maxilite AG, která vyrábí dokonalé kopie těchto slavných sportovních disků.

 

Nejedná se již sice o kované disky jako u originálu ale o disky lité, které jsou však na pohled, kvalitou i svou váhou porovnatelné s těmi původními. Navíc cena těchto nových disků je výrazně nižší a nehrozí, že na inzerát koupíte třeba sice oroginály, které však již byly náležitě jeté a nejdou vyvážit.

U disků Maxilite máte standartní dvouletou záruku a Míla vám dokolnale poradí, jaké velikost kola i nezbytného "ET" je pro vaše auto to nejlepší.

Více informací se dozvíte na: FUCHS

autoprofi banner 468x60