AUTO BEJDA s.r.o. – Specializovaný servis PORSCHE

Na letošní výstavě historických vozidel Classic Show  Brno 2013 byl jedním z vystavovatelů i servis Auto Bejda, který předvedl svou špičkovou práci při renovaci automobilů Porsche 911. A zájemců bylo opravdu mnoho.

Auto-bejda 2.Pavel Bejda z Jarošova nad Nežárkou začínal již před pětadvaceti lety běžnými opravami vzduchem chlazených automobilů VW Brouk. Po revoluci si Pavel otevřel vlastní autodílnu, ze které je dnes jeden z mála vyhlášených soukromých servisů na veškeré automobily Porsche v České republice. K této záslužné práci, nezbytné pro pro monho majitelů automobilů porsche u nás, dovedl následně i svého syna.

2-Bejda-4Servis Auto Bejda s.r.o. se dnes věnuje opravám automobilů Porsche, se zaměřením především na klasické Porsche 911. Pro tyto vozy zde zajišťují jak základní provozní servis, tak i složité opravy po nehodách, ale také i velmi náročné kompletní renovace. Firma má vlastní klempírnu, lakovnu ale i mechanickou dílnu, kde pracují kvalitní a osvědčení mechanici. Díky širokému spektru dodavatelů jsou pro svou práci schopni zajistit téměř veškeré náhradní díly pro tyto mimořádné sportovní vozy.

2-Bejda-2V servisu Auto Bejda s.r.o. mají k dispozici rovněž moderní diagnostické přístroje a počítačové programy, které jim umožňují pečovat nejen o ty klasické historické vozy, ale věnují se i nejnovějším modelům Porsche, které jezdí po našich silnicích. Jejich kompletní servisní služby řadí firmu Auto Bejda s.r.o. mezi nejkvalitnější soukromé servisy Porsche v České republice.

Logo-Auto BejdaPorsche Classic Club ČR je hrdý na to, že může být partnerem této firmy a tento servis plně doporučujeme všem majitelům automobilů Porsche.

Kontakt: Auto Bejda s.r.o., Jarošov nad Nežárkou 45, tel.: +420 384 383 222, +420 774 423 328, autobejda@seznam.cz

www.autobejda.cz

autoprofi banner 468x60