Karmann Ghia Forum

by Super User
in FORUM

Většina majitelů nebo i obdivovatelů automobilů Volkswagen Karmann Ghia má mnoho dosud nevyřčených otázek, na které mnohdy marně hledá odpovědi. Jiní fandové a majitelé ale na ně mohou znát odpovědi a proto pro vzájemnou komunikaci vnikala na internetu různá Fóra, která měla k zodpovězení otázek a případně i ke vzájemné konverzaci majitelů napomoci.

Nemá smysl zakládat nová fóra, která by do celé problematiky akorát vkládala zmatek. Na stránkách FLAT 4 již před časem několik diskusních témat o vozech VW Karmann Ghia vzniklo a tak je vhodné je využít. Zde jsou:

Karmann Ghia - všeobecný pokec pro skvosty z Osnabrücku je téma, které se rozjelo již před pěti lety ale prozatím jeho návštěvnost nebyla nijak valná. Snad jej nyní konečně probudíme k životu.

Kolik je u nás jezdivejch VW Karmannů, to je téma které jistě zajímá každého majitele takového vozu, aby měl přehled kolik má stejně nadšených kamarádů a přátel.

Karmann Ghia Typ 14 & 34 - obrázek dne, to je jedno z nejvíce navštěvovaných témat, kam čtenáři vkládají fotky pochatané z celého světa. Zajímavé pro inspiraci k tématu.

autoprofi banner 468x60