Ferdinand Porsche Festival 2024 - Česky

Neustále zvyšujeme laťku kvality Ferdinand Porsche Festivalu. Letos vyhlašujeme pokus o Český rekord v počtu sportovních automobilů Porsche na jednom místě. Přijeďte nám tako pomoci svým Porsche rekord ustanovit.

FPF 2024 CR
 

Letošní Ferdinand Porsche Festival bude skutečně velmi zajímavý sraz sportovních automobilů Porsche.

Opět se uskuteční v Jizerských horách u Hotelu Královka, v Janově nad Nisou, jen pár kolimetrů od Liberce s tím pádem i od rodného domu Ferdinanda Porsche. Oproti loňskému roku jsme program setkání ještě vylepšili nejen zajímavým hudebním doprovodem, ale snad i počtem automobilů Porsche.

Na letošním setkání nám zahrají PSH (Peneři Strýčka Homeboye) a také MK Gipsy Quartet. Moderovat na stage bude Adéla Gondíková a Petr Kumpfe. Samostatně bude do éteru vysílat přímé vstupy Český rozhlas, který si na to objednal Dalibora Gondíka. Vše, co bude probíhat na stage u hotelu, bude promítáno na velkoplošné obrazovce na dolním parkovišti.

Jako hlavní cíl letošního setkání bude pokus o nový Český rekord v počtu automobilů Porsche na jednom místě. Dodnes držíme již více jak 10 let oficiální rekord v počtu 141 vozů Porsche, který doufáme, že i díky vaší účasti minimálně zdvojnásobíme. Příjezd účastníků Českého rekordu bude v sobotu 31.8.2024 v čase 9:00 - 12:00 hodin, kdy bude probíhat oficiální sčítání přijíždějících vozidel komisaři agentůry Dobrý den z Pelhřimova. V 15:00 hodin bude oficiální vahlášení rekordu.

Logo Porsche 2024

Doprovodný program během dne doplní výstava závodních automobilů Porsche a také setkání historických automobilů a youngtimerů různých značek. Na páteční i sobotní večer plánujeme zajímavé besedy na téma Porsche.

Pro majitele Porsche připravujeme soutěže o nejhezčí vozy jednotlivých modelů, ale také vozů Porsche, nesoucích reklamu Martini, GULF a Rothmans. Zajímavou cenu obdrží i nejstarší Porsche na setkání a nejvzdálenější účastník.

Vedle několika prodejních stánků s různým sortimentem pro majitele vozů Porsche nabízíme účastníkům i "PORSCHE BURZU" s prodejem přebytečných náhradních dílů, ale třeba i celých automobilů. Chybět nebude ani technická poradna a nabídka speciálních výfukových soustav polského specializovaného servisu na Porsche - Osa Motors.

Untitled 1

Pro všechny účastníky bude připraveno kvalitní občerstvení a věříme, že i velmi příznivé počasí.

Účastnický poplatek bude 800 Kč za auto Porsche (platba hotově při příjezdu). Každý účastník obdrží upomínkový list Českého rekordu, nálepku setkání, plaketu setkání a další drobné dárky od sponzorů. Členové Porsche Classic Club ČR obdrží slevu.

Untitled 2

image036