SLEVA NA PNEU PIRELLI

Náš klub uzavřel smlouvu s českým zástupcem pneumatik PIRELLi, což znamená že prostřednictvím jejich obchodního partnera, společností Motorsport Praha s.r.o., mají řádní členové našeho klubu výraznou slevu na nákup nových pneumatik Pirelli.

Pokud máte potřebu nákupu nových pneumatik na své Porsche, ale třeba i na své civilní auto a jste řádným členem Porsche Classic Clubu ČR, což vám prokazuje klubová karta s aktuální roční platností 2019 a výše, můžete využít nabídky nákupu pneu PIRELLI naším prostřednictvím.

Jak postupovat: svůj požadavek na rozměr, design a počet kusů pneu, zašlete na náš klubový mail: info@porsche-club.cz.

Po ověření platnosti vašeho členství v klubu, bude váš požadavek předán na oddelení pneu Pirelli, které se již následně s vámi spojí, nabídne cenu a pokud budete souhlasit, nechá pneu zaslat vám nejbližšímu partnerovi (pneuservisu), kde si pneumatiky následně vyzvednete, nebo necháte třeba i odborně vyměnit.

Katalog vhodných rozměrů pneu PIRELLI na vozy Porsche, od modelu 356 až po 996 najdete níže.

Pirelli-356
Pirelli-911a
Pirelli-911b
Pirelli-914
Pirelli-924
Pirelli-928
Pirelli-944a
Pirelli-944b
Pirelli-964a
Pirelli-964b