SLEVA NA SORTIMENT AUTO KELLY

Porsche Classic Club ČR uzavřel smlouvu o spolupráci s celorepublikovým distributorem náhradních dílů a dalším nezbytným sortimentem pro automobily, firmou Auto Kelly. Tato firma má své prodejny v mnoha městech naší republiky a tak váš příktup jejich dílům a autopříslušenství je velmi snadný a zaručeně i cenově výhodný. Celý sortiment náhradních dílů, autopříslušenství a doplňků od AUTO KELLY, kde je i mnoho zajímavého pro vozy Porsche, najdete na jejich internetových stránkách www.autokelly.cz

Sleva na veškeré produkty od firmy Auto Kelly je podle jednotlivého sortimentu od 15 do 40%.

Vaše sleva bude uplatněna při předložení klubové karty přímo na prodejně kdekoli v České republice a nahlášení, že sleva platí pro PORSCHE CLASSIC CLUB ČR.

V případě, že by na některé z prodejen nestačilo nahlášení názvu Porsche Classic Club ČR, tak je doplňte i o IČO našeho klubu, které je: 26637537.