5. PORSCHE MEETING PRAGUE 2020

Ačkoli nám covidová epidemie i nyní nepřeje, tak i přesto, pokud nám Primula nenařídí zákaz vycházení, tak se v sobotu 10.10.2020 dopoledne po 10 hodině postupně sjedeme na parkovišti obchodního centra Premium Outlet Prague Airport, Ke Kopanině 421, Tuchomeřice.

Vítány budou sportovní automobily Porsche všech roků výroby, ale i jejich kvalitní repliky, nebo sportovní vozy VW Karmann Ghia. Díky současné nejasné situaci v zemi, bude setkání bez podrobného programu a tudíž i za snížený účastnický poplatek.

Od 10 hodin vás budeme vítat na velkém parkoviště Outletu. V případě pěkného počasí budou stát vozy na venkovní ploše, ale pokud by pršelo, budeme parkovat v krytém prostoru parkoviště. Účastnický poplatek je  300 Kč / vozidlo.

V poledne předáme přímo na parkovišti cenu majiteli nejstaršího Porsche na setkání a několika dalším vozům, vybraným klubovovu porotou.

Pro dámskou část účastníků, je v Premium Outlet Prague Airport otevřeno nespočet obchodů s oblečením, botami, kabelkami i klobouky, ale také s broušeným sklem či porcelánem. Pro děti nabídne Outlet prodejnu hraček a těm nejmenším i dětský koutek. Pro všechny pány pak bude otevřena Engine Classic Cars Gallery, kde bude možné si prohlédnout na 250 klasických automobilů různých značek, z nichž padesátka nese logo Porsche.

Během akce bude možné navštívit místní kavárny i restauraci, a dopřát si občerstvení nebo i oběd.

Po 13 hodině budou moci účastníci vyrazit na zajímavý výlet, který měl všechny účastníky zavést do soukromé sklárny Rückl Chrystal v Nižboru. Bohužel sklárna Rückel nám nyní díky obavě z Covidu exkurzi zrušila. Proto jsme zvolili jiný, zaručeně neméně zajímavý program. Zajedeme do Lužné u Rakovníka, kde navštívíme velmi zajímavé Železniční muzeum ČD Nostalgie. Vstupné s odborným průvodcem bude: 80 - 100 Kč / osobu.

V odpoledních hodinách nás pak další kilometry společné jízdy zavedou až na zámek Zbiroh, kde nás bude očekávat jak večerní velmi zajímavá prohlídka zámku, tak i společná večeře a samozřejmě i jedinečné zážitkové ubytování na zámku.

Ti, kteří si již objednali a uhradili ubytování na zámku Zbiroh v původním jarním termínu, tak těm se po dohodě s hotelem ubytování převádí na nové datum 10.10.2020. Pokud by ale ani tento datum nemohli využít, tak jim hotel nabídne možnost jiného termínu, ale pouze do konce letošního roku.

Pro ty, kteří by se chtěli na ubytování na zámku Zbiroh ještě přihlásit, tu jsou naše ceny:

Ceny ubytování na zámku - Chateau Hotel Zbiroh  **** / *****

Speciální ceny ubytování pro akci "PORSCHE" jsou ZVÝRAZNĚNY.

ZÁMECKÉ POKOJE "Standard"   ****   30 pokojů

Dvoulůžkový pokoj   "Standard"   .......................  3 600 Kč /  2 800 Kč / noc / 2 osoby

Jednolůžkový pokoj "Standard"    .......................  2 500 Kč /  1 900 Kč / noc / 1 osoba

ZÁMECKÉ POKOJE "DE LUXE"   *****   10 pokojů

Dvoulůžkový pokoj   "Standard"   .......................  4 600 Kč /  3 400 Kč / noc / 2 osoby

Jednolůžkový pokoj "Standard"    .......................  3 500 Kč /  2 500 Kč / noc / 1 osoba       

LUXUSNÍ HRADNÍ APARTMÁ   *****   10 pokojů

Dvoulůžkový pokoj   "Standard"   .......................  6 500 Kč /  5 500 Kč / noc / 2 osoby                                                                      

Jednolůžkový pokoj "Standard"    .......................  5 500 Kč /  4 000 Kč / noc / 1 osoba                                        

Uvedené ceny ubytování jsou včetně snídaně a včetně DPH 15%                                                                                                                    Parkoviště u zámku je pro hotelové hosty zdarma.

Zájemci o ubytování na zámku Zbiroh si musí ubytování zareservovat sami přímo v hotelu na mailové adrese hotel@zbiroh.com   Do objednávky je nutné uvést „Porsche meeting“, aby vám byla rezervace uskutečněna i se slevou. Rozhodně neobjednávejte přes Booking, nebo jiné podobné internetové servry.

Pokud se bude i přes uvedené slevy pro některé z vás zdát ubytování na zámku příliš drahé, můžete se obrátit na nedaleký Hostinec Selský Dvůr, vzdálený asi 10 km od Zbirohu, v obci Biskoupky. Zde nabízejí levné ubytování za cca 400 Kč za osobu. Zde si ubytování zajistěte sami bez naší asistence.


V neděli 11.10.2020 se po snídani vydáme společně do rokycanského Vojenského muzea na demarkační linii, kde si prohlédneme historickou vojenskou techniku.

Když už budete v tomto kraji, tak bych vám doporučil navštívit ještě Národní technickou památku Vodní hamr v obci Dobřív a o kousek dál ještě Dopravní muzeum Strašice, nebo zámek Kozel

Na stránkách https://porsche.108.cz/ v kategorii Jarní Porsche sraz 2020 , se prosím zaregistrujte, abychom měli přehled o počtu účastníků na jednotlivé nabízené eventy. Děkujeme.

 

Podrobnosti k události

Datum konání 10-10-2020 10:00 am
Konec 10-11-2020 2:00 pm

autoprofi banner 468x60