7. Jesenický PORSCHE sraz

PÁTEK 2.8.2019

Příjezd prvních nedočkavců je možný již od 16:00 hodin do Hotelu Zlatý Chlum, v České Vsi, jen kousek od města Jeseník. Na účastníky čeká ubytování , společná večeře a večerní posezení.

Rezervaci pátečního ubytování prosím přímo na email hotelu : info@hotel-zlatychlum.cz

Pro všechny účastníky Jesenického Porsche srazu nabízíme 20% slevu na ubytování z hotelových cen , takže Vás bude stát 1 noc 480,- Kč na osobu včetně snídaně.


SOBOTA 3.8.2019

POZOR ZMĚNA !!!!  protože město letos pořádá na náměstí svoji akci, není možné v sobotu uspořádat tradiční sraz na náměstí v Jeseníku, proto akci přesouváme na parkoviště před Hotel Zlatý chlum v České Vsi.

9:30 - 12:00sraz účastníků na parkovišti před Hotelem Zlatý Chlum v České Vsi, vystavení našich aut, zde bude zajištěno občerstvení a kafe pro účastníky srazu.

Během dopoledne bude možno se zúčastnit prohlídky veteran muzea v České Vsi, které je vzdáleno asi 5 min chůze od hotelu, a kdo bude mít zájem, může se podívat i do muzea obce Česká Ves, které je hned naproti.


11:30 -12:00 bude v restauraci na hotelu Zlatý Chlum připraven společný oběd pro všechny účastníky srazu.

13:00 odjezd od Hotelu Zlatý Chlum na odpolední projížďku do okolí. Letos se vydáme směr Jeseník, Bělá pod Pradědem, přejedeme krásnýma zatáčkama Červenohorské sedlo, projedeme Kouty nad Desnou, kde odbočíme doprava směrem Přemyslov a dále Nové Losiny, kde u penzionu trojkámen odbočíme vpravo směr Ramzová. Nahoře na Ramzové si dáme zastávku, kde vyjedeme sedačkovou lanovkou nahoru na Šerák, kde si můžete dát něco dobrého na horské chatě Jiřího na Šeráku, je zde nádherný výhled na Jeseníky. Kdo bude mít chuť, bude čas i na krátkou procházku.

 17:00 odjezd z parkoviště na Ramzové směr Jeseník a dále, Česká Ves, kde je ubytování v Hotelu Zlatý Chlum v České Vsi. Jako každoročně pro nás v hotelu připraví zajímavý a příjemný večer :-)

Celá sobotní trasa je dlouhá cca 110 km.

19:00 společné posezení u večeře a tradičně velmi dlouhá debatní noc ...


 NEDĚLE 4.8.2019

Po snídani se vydáme na  prohlídku nějakého zajímavého  místa v Jeseníkách :-)  Po skončení prohlídky se rozloučíme opět výborným společným obědem.
Pořadatel – Dvořáček Drahoš tel. 608 611 389

Pro Ty , komu se u nás v Jeseníkách bude líbit, můžeme nabídnout prodloužení tohoto víkendu a může u nás na hotelu zůstat déle a spojit tento sraz s krásnou dovolenou v Jeseníkách.

Podrobnosti k události

Datum konání 08-02-2019
Konec 08-04-2019

autoprofi banner 468x60