144. FERDINAND PORSCHE FESTIVAL

144. FERDINAND PORSCHE FESTIVAL proběhne již tradičně ve sportovní areálu Vesec, na okraji Liberce, kde je dostatek prostoru jak na bezpečné zaparkování více jak dvou stovek automobilů Porsche, ale jsou zde i příjemné asfaltové obslužné komunikace na ukázkové jízdy, štěrková plocha na jízdu zručnosti a další prostor na doprovodný program.

Jako doplňkový program festivalu bude i letos setkání historických, sportovních a závodních automobilů nejen z Libereckého regionu. V poledne přijede asi stovka historických motocyklů, převážně značky JAWA a ČZ. Po poledni přijedou účastníci jízdy historických vozidel nazvané "Šimi šou" a moderátor představí zajímavé automobily I motocykly setkání. Chyběl nebudou ani stánky s občerstvením a různým zajímavým sortimentem, nezbytným pro motoristy a motoristické fandy.

Samozřejmě, že bude opět připravena krátká odpolední orientační rallye po stopách Ferdinanda Porsche, která bude zakončena v Technickém muzeu Liberec.


V neděli 1. září bude Ferdinand Porsche Festival pokračovat mimořádně v Praze, na výstavišti v Letňanech, kde v té době bude probíhat největší výstava upavených automobilů Escape Prague Car Festival 2019. Součástí této akce je i setkání sportovních automobilů, na kterou jsme pořadatelem srdečně zváni. Každý účastník libereckého Ferdinand Porsche Festivalu obdrží ve Vesci při registraci volnou vstupenku na tuto pražskou výstavu, s možností zaparkovat v neděli své Porsche na VIP-Porsche parkovišti, před hlavním vchodem do výstaviště. Věřím, že si nenecháte tuto příležitost ujít.

Společný odjezd z Liberce (po dálnici do Prahy) bude 10:00 hodin. Pro ty, kteří pojedou mimo dálnici (od Sychrova), bude start již v 9:30 hodin. Místo ještě upřesníme.

Podrobnosti k události

Datum konání 08-31-2019
Konec 09-01-2019

autoprofi banner 468x60