IX. Porsche sraz Český Krumlov * 14. - 16. 6. 2024

V letošním roce se sjedeme již podeváté v Ćeském Krumlově na tradiční Porsche setkání, pořádané Porsche Classic Clubem ČR, jako memoriál Mirka Sýkory. Letos se poprvé setkáme v českokrumlovském historickém pivovaru Krumlov a nikoli u hotelu Vltava.

Miroslav Sýkora, člen našeho klubu, před lety toto setkání v krásném historickém Českém Krumlově založil a sedm let i úspěšně pořádal. Bohužel, díky nečekané zákeřné nemoci již není mezi námi, ale jeho štafetu úspěšně převzal jeho syn Jaromír a tak právě on zve všechny majitele sportovních automobilů Porsche na tradiční již 9. Českokrumlovský Porsche sraz.

Program setkání se ještě intenzivně připravuje, ale bude přibližně následující:

PÁTEK 14.6.2024

Pro ty, kteří přijedou do Českého Krumlova již v pátek, bude možné podvečerní setkání v Pivnici na Hrázi, v ulici Šumavská 597 u Hornobranského rybníka (na dohled od uzavřeného hotelu Vltava).

Ve stejný den, v pátek od 20:00 hodin bude v Českém Krumlově koncert známé skupiny Divokej Bill. Venkovní koncert bude v krásném prostředí Pivovarské zahrady pod krumlovským zámkem. Jaromír Sýkora zájemcům o účast zajistí a předá objednané vstupenky v restauraci Na hrázi. Zájemci o účast z řad účastníků Porsche setkání mají poslední možnost si vstupenky objednat do čtvrtka 13.6.2024 do 18:00 hodin na tel: 602 183 377 (Jaromír Sýkora).

SOBOTA 15.6.2024

V čase 9:00 - 10:30 hodin se sjedete v areálu pivovaru Krumlov, kde bude snad k dispozici malé občerstvení. Příjezd ulicí Pivovarskou.

V 10:30 hodin se společně vydáte na zajímavý výlet okolo Lipna, který bude začínat společným průjezdem historickým Krumlovem. Nebude chybět ani krátká zajížďka do Rakouska.

Na oběd se zastavíme v Hotelu na Pláži v Horní Plané, kde pro nás připraví nabídku ze tří jídel: Vepřový řízek s bramborem a zeleninou, Hovězí guláš s houskovým knedlíkem a nebo Grilovaný Hermelín na zeleninovém salátu s pečivem. Cena je domluvena na 150 Kč za porci. Pití se počítá do ceny zvlášť. Prosím, vyberte si z nabízených jídel a také to předem nahlašte Mírovi Sýkorovi.

Návrat bude cca v 16:00 hodin plánovaný zpět do Českého Krumlova, abyste měli čas si odpočinout před večerní posezením.

Od 17:30 hodin bude domluvena velmi zajímavá exkurze historického pivovaru Krumlov is ochutnávkou, která nás bude stát s výraznou slevou 400 Kč za osobu (běžná cena prohlídky i s ochutnávkou je 1060 Kč).
Také exkurzi pivovaru prosím nahlaste Jaromíru Sýkorovi na tel.: 602 183 377 nebo na sykora.jaromir@seznam.cz

Od 18:00 hodin bude společné večerní posezení s večeří, opět v pivovarské restauraci Port1560

NEDĚLE 16.6.2024

Vnedeli se již všichni vydají ke svým domovům. Ještě před odjezdem z Českého Krumlova bude asi v 10:00 hodin závěrečné setkání u Českokrumlovského hřbitova (příjezd ulicemi Nad nemocnicí a Hbitovní), kde společně položením kytičky rozloučíme s Mirkem Sýkorou.

Ubytování si zajišťuje každý sám, podle vlastních nároků na kvalitu a cenu. Večerní jízdy z večeře zvládneme po Krumlově většinou taxíkem.

Kontakt na pořadatele pro případné informace: Jaromír Sýkora, Tel.: 602 183 377

 

autoprofi banner 468x60