LEGENDY 2023 - Motoristická slavnost * 26.-28.5.2023

Na prážském Holešovickém výstavišti se opět uskuteční velká automobilová výstava LEGENDY, letos věnovaná německým automobilům.

Porsche Classic Club ČR je se svým klubovým stánkem pravidelným účastníkem a vzheldem k tomu, že letos jde hlavně o německé automobily, tak bychom se měli opravdu předvést tím nejlepším, co v klubu máme.

Díky naší úzké spojitosti vozů Porsche i s automobily Volkswagen, byli jsme pořadatelem požádáni, zda bychom nepomohli i s expozicí automobilů Volkswagen. Obě skupiny Porsche i VW, by měly mít asi po 15ti vozidlech, představující tu nejzajímavější výrobní řadu, která by návštěvníky LEGEND zaujala. Pro letošní rok jsme dostali opravdu reprezentativní místo, a to Bruselskou cestu, která bude přímo proti hlavnímu vstupu na výstavu. Jde o čistou vydlážděnou plochu, bez bláta a padajícího sajrajtu ze stromů. Samozřejmě, že všechny vystavené vozy budou po celou dobu střeženy (budeme tam v pagodě) a pravděpodobně všechny exponáty i ohradíme, aby je návštěvníci zbytečně neohmetávali. Samozřejmě, že na našem klubovém stánku nebude chybět malé občerstvení dobrou kávou a tradiční Ferdinandovou bábovkou.

swapfood zmensene 123Chtěl bych vás tímto požádat o vaši klubovou aktivitu a zaregistrování vašeho vozu na tuto výstavu na stránkách www.legendy.cz ( úplně dole je pole PŘIHLÁSIT EXPONÁT )

Současně bych uvítal, abyste mne o vaší registraci informovali na klubový mail info@porsche-club.cz, abych získal přehled o vystavených exponátech.

Každý vystavovatel vozidla obdrží vstupy pro vystavovatele a jejich doprovod, celodenní přístup do Drivers Clubu na občerstvení a nejhezčí vybrané vozy se budou moci zůčastnit GRAND PRIX LEGENDY - Soutěž krásy o finanční ceny. Všichni vystavovatelé z našeho klubu budou také v roce 2024 zproštěni úhrady ročního členského příspěvku.

Pokud znáte nějaké majitele velmi pěkných automobilů Volkswagen, nejraději ještě vzduchem chlazených, nebo prvních řad Golf, Sciricco nebo Corrado, nabídněte jim vystavení jejich vozu na naší společné expozici.

Již předem mnohokrát děkuji za pomoc.

 

 

autoprofi banner 468x60