Ferdinand Porsche Festival * 3.9.2022

Ačkoli i letošní Fedrdinand Porsche Festival bude až v září, informujeme vás o akci již nyní, abyste si včas rezervovali ubytování společně v jednou doporučeném hetelu, kde budeme mít večer společný raut.

Letošní Ferdinand Porsche Festival vychází přímo na 147. narozeniny automobilového konstruktéra Dr. Ing. h. c. Ferdinanda Porsche (3.9.1875), a společně s několika našimi partnery připravujeme výrazné obohacení celodenního programu.

Vedle standartního setkání sportovních automobilů Porsche, jejichž příjezd očekáváme nejen z celé České republiky, ale i Slovenska, Polska a Německa, zveme letos na akci mnohem více majitelů a jezdců se závodními a sportovními automobily různých značek a také historických vozidel. Očekáváme účast až 300 automobilů, z toho budou asi 2/3 značky Porsche.

Ubytování pro účastníky plánujeme společně v jednom hotelu (velmi brzy jej představíme) a letos bude vedle roprodukované hudby i živá hudba a zajímavý dětský koutek.Opět chystáme zajímavé cena pro nejstarší a nejzajímavější vozy a také pro úšpěšné jezdce měřených jízd pravidelnosti.

Další informace budeme postupně doplňovat.

 

Porsche Fest 2022 2

Porsche Fest 2022 3

Porsche Fest 2022 4

autoprofi banner 468x60