Ferdinand Porsche Festival * 3.9.2022

Letošní Ferdinand Porsche Festival bude již za necelý měsíc, a tak vás informujeme o akci, abyste si včas rezervovali ubytování společně v jednom doporučeném hotelu, kde budeme mít večer společný raut.

Letošní Ferdinand Porsche Festival vychází přímo na 147. narozeniny automobilového konstruktéra Dr. Ing. h. c. Ferdinanda Porsche (3.9.1875), a společně s několika našimi partnery připravujeme výrazné obohacení celodenního programu.

Vedle standartního setkání sportovních automobilů Porsche, jejichž příjezd očekáváme nejen z celé České republiky, ale i Slovenska, Polska a Německa, zveme letos na akci mnohem více majitelů a jezdců se závodními a sportovními automobily různých značek a také historických vozidel. Očekáváme účast až 300 automobilů, z toho budou asi 2/3 značky Porsche.

Ubytování pro účastníky doporučujeme společně v hotelu Arena v Liberci. Letos bude vedle roprodukované hudby i živá kapela, která zahraje Rock and Roll 60. a 70. let a moderátorem bude i známý motoristický fotograf Martin Straka, který zde představí svoji novou knihu 1983 Vojtěch  / Enge. Pro děti připravujeme zajímavý dětský koutek. Opět chystáme zajímavé ceny pro nejstarší a nejzajímavější vozy a také pro úšpěšné jezdce měřených jízd pravidelnosti.

Účastnický poplatek bude letos 500 Kč / za auto Porsche. Posádka má vstup zdarma.

 

Porsche Fest 2022 2

Porsche Fest 2022 3

Porsche Fest 2022 4

autoprofi banner 468x60