Oslavy 70 let Porsche ....... veliké české zklamání

Celý svět slavil ve dnech 8. a 9. června 2018  mimořádné výročí 70 let prvního sportovního automobilu Porsche.

Pouze v České republice, kde se narodil zakladatel této slavné značky, Ferdinand Porsche, se oficiální prodejce Porsche, firma Porsche Inter Auto postavila k tomuto výročí zády.

Porsche Classic Club ČR očekával, že tyto oslavy proběhnou pod patronací českého zastoupení Porsche na velké motoristické výstavě LEGENDY, kde měl náš klub alespoň skromný stánek, ale společnost "Porsche Praha" zde vystavovala pouze škodovky a audi. Jako by značku Porsche, kterou se pýří ve svém názvu,  ani neznali. Co k tomu více dodat? Je to veliká ostuda, kterou vnímají všichni čeští fandové značky jako veliké zklamání od českého zastoupení Porsche.

Proto se naše zraky obrátily alespoň na sousední Slovenko, kde proběhlo v sobotu 9.6.2018 v Bratislavě velké setkání majitelů i příznivců značky Porsche, pořádané místním klubem PORCHE FANS SLOVAKIA a silně podporované místním importérem Porsche. Máme jim opravdu co závidět.

Jak celé toto setkání proběhlo si můžete přečíst na: Porsche Sportscar Toghether Day Slovakia.

autoprofi banner 468x60