Porsche Meeting Brno * 20.6.2020

by Milan Bumba
Zobrazení: 0

Každoroční jarní Porsche sezónu rozjíždíme v posledních letech střídavě ve Zlíně, nebo Ostravě. Letos jsme tuto akci díky coronaviru museli zrušit, a tak vám nyní, když již je to možné, nabízíme náhradní řešení v Brné.

Již několik let je v Brně pořádána zajímavé motoristická akce - BRNO REVIVAL festival rychlosti mezi pavilóny. Jde o ukázkové jízdy historických závodních a sportovních automobilů a motocyklů na malém okruhu, přímo v centru brněnského výstaviště BVV, kde se takto závodilo již v šedesátých letech. Letos ale higienici kvůli Covid 19 pořadatelům dvoudenní akci nepovolili a tak se do Brna budou sjíždět zajímavé závodní a sportovní stroje pouze na sobotu 20.června 2020. Na jeden den se ale pořadatelům finančně nevyplatí stavět soutěžní ukázkovou trať a ani by se nestihli odjet všechny vypisované kategorie. Pořadatel proto letos zve účastníky alespoň k výstavě svých strojů a společnému posezení.

02
05
04
03
10
09
08
06
07

Významnou součástí letošního Brno Revivalu budou Klubová setkání, Motoristická burza a další zajímavý program zaměřený na motorismus.

PORSCHE CLASSIC CLUB ČR zve majitele sportovních automobilů Porsche na společné setkání při této jedinečné akci v České republice. K účasti zveme nejen řádné členy našeho klubu, ale vítáni budou i neregitrovaní majitelé sportovních Porsche. Ačkoli je akce vypsána pro historické automobily do roku výroby 1990, tak sportovní vozy Porsche mají výjimku, a mohou se zúčastnit i vozy PORSCHE mladšího data výroby. Samozřejmě, že vítány budou i repliky Porsche a další sportovní automobily postavené na podvozcích VW Brouk se vzduchem chlazeným motorem VW nebo Porsche, jako třeba VW Karmann Ghia, VW Colani, Fiberfab a pod..

Budeme potěšeni, když přijedete a navštívíte náš klubový stánek PORSCHE CLASSIC CLUB ČR. Pořadatel pro nás připravil exklusivní podmínky, kdy předem přihlášení účastníci, budou mít vjezd do areálu výstaviště a možnost zaparkovat svůj vůz mezi ostatní Porsche setkání - ZDARMA. Při přihlašování nezapomeňte do přihlášky uvést, že jedete na KLUBOVÝ SRAZ PORSCHE.

Svou přihlášku na tuto akci můžete realizovat online na: https://www.brnogp.cz/produkt/sraz-2020/

Veškeré informace o akci BRNO REVIVAL najdete na: www.brnogp.cz

V minulosti jsme měli klubový stánek uvnitř výstavní haly, ale letos jej postavíme venku, abychom mohli být blíže všem účastníkům Porsche setkání. Samozřejmě, že dovezeme i oblíbenou Ferdinandovu bábovku.

 

31
30
32

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60