Porsche Prague Meeting 10.10.2020 NE / ZRUŠEN

by Milan Bumba

Vážení Porsche přátelé, již na jaře nám koronavirová pandemie zhatila uspořádání 5. ročníku Pražského setkání Porsche, v areálu Premium Outlet Prague Airport (POP Airport), Ke Kopanině 421, Tuchoměřice.  Akci jsme proto přesunuli na podzimní termín 10.10.2020, na stejném místě, ale i nyní nám Covid 19 vše znovu zkomplikoval, ALE ...

Díky novým vládním nařízením, která nám náš nově dosazený ministr zdravotnictví, nařídil s platností od 5.10.2020 dodržovat, jsme byli přinuceni i podzimní akci zrušit,

ale:

Venkovní akce jsou povoleny, ale pouze do počtu 20 osob.

Vzhledem k tomu, že někteří z nás mají již od jara zaplacené ubytování v hotelu, a toto nám již nadále nehodlá hotelová společnost donekonečna překládat na jiné termíny, neboť nyní hotely uzavřeny nejsou, musíme si objednané ubytování vybrat. Jinak nám ubytování propadne. Proto vás k ničemu nenavádíme, ale i nabízíme následující řešení:

Pokud se někteří majitelé Porsche rozhodnou i přes zrušené setkání zajet si v sobotu 10.10.2020 dopoledne nakoupit do Premium Outlet Prague Airport, tak jim to nemůžeme zakázat. Outlet otevírá od 10:00 hodin a je veřejně přístupný.

V rámci ochrany zdraví a dodržení vládních nařízení vám zde dáváme několik informací a doporučujeme se jimi pokud možno řídit.

  • 1) Vzhledem k tomu, že žádné setkání Porsche vlastně nepořádáme, neboť bylo zrušeno, nebude se od přijíždějících návštěvníků Outletu vybírat žádné parkovné. Parkoviště Outletu je pro návštěvníky zdarma.
  • 2) Po příjezdu na parkoviště Outletu doporučujeme tvořit skupinky pouze po 10 vozidlech (předpoklad obsazení vozidel po 2 osobách = max. 20 osob). Vhodné by bylo tvořit skupinky podle modelových řad Porsche a doporučujeme dodržovat parkovací rozestupy, nejméně 2 metry.
  • 3) Na venkovních plochách není nařízeno nošení roušek, ale v případě, že navštívíte Outlet, nebo Classic Cars Gallery společnosti Engine (kde díky zrušení akce nebude žádný program), tak ochranu úst a nosu budete potřebovat. U vstupů do Outletu jsou i přístroje s desinfekcí na ruce.
  • 4) Uvnitř Outletu a Classic Cars Gallerie prosím netvořte skupinky větší, než povolených 10 osob a dodržujte předepsaný rozestup.
  • 5) Abyste se uvnitř Outletu vzájemně poznali, můžete navštívit místní kavárny a restaurace, kde si při konzumaci můžete sundat roušky. Pozor ale, aby vás u jednoho stolu nebylo více, jak 6 povolených osob.
  • 6) Pokud budete mít v Outletu „vše nakoupeno“ a budete dostatečně občerstveni, můžete vyrazit, prosím ale jednotlivě, na další vlastní rodinný výlet, třeba do Železničního muzea v Lužné u Rakovníka, nebo na zámek Zbiroh.

Omlouváme se za nikoli naší vinou zrušený Porsche Meeting Prague, a děkujeme všem nakupujícím v Outletu, za dodržování našich rad, aby nerespoktováním vládních nařízení náš Porsche Classic Club ČR a Porsche 108 nedostali do nějakých rozporů s nařízeními vlády.

Přejeme příjemný den.

autoprofi banner 468x60