Jarní PORSCHE MEETING PRAGUE 2020

by Milan Bumba
Zobrazení: 129

Už po páté se sportovní automobily Porsche sjedou hned začátkem nové motoristické sezóny v areálu obchodního centra Premium Outlet Prague Airport, v Praze - Tuchoměřicích, na dohled od letiště Václava Havla. Oproti minulým akcím, bude ta v roce 2020 dvoudenní se zajímavými víkendovými zážitky.

V sobotu 25.4.2020 budou vozy Porsche moci přijíždět na 10 hodinu dopolední, do velkého parkoviště Outletu. V případě pěkného počasí budou stát vozy na venkovní ploše, ale pokud by pršelo, bude možné parkovat v krytém prostoru parkoviště.

Pro dámskou část účastníků, bude v Premium Outlet Prague Airport otevřeno nespočet obchodů s oblečením, botami, kabelkami i klobouky, ale také s broušeným sklem či porcelánem. Pro děti nabídne Outlet prodejnu hraček a těm nejmenším i dětský koutek. Pro všechny pány pak bude otevřena Engine Classic Cars Gallery, kde bude připraven zajímavý motoristický program za pomoci velkoplošné obrazovky a 250 klasických automobilů různých značek, z nichž padesátka nese logo Porsche.

Od 12:00 hodin bude možné navštívit místní restauraci Outletu, kde bude pro účastníky setkání, označené srazovou vysačkou, připraveno speciální obědové menu.

Ve 14 hodin budou moci účastníci vyrazit na zajímavý výlet, který všechny zavede nejprve do soukromé sklárny Rückl Chrystal v Nižboru, kde bude připravena zajímavá exkurze výroby broušeného skla, včetně prodejní výstavy různých místních výrobků.

V odpoledních hodinách nás pak další kilometry společné jízdy zavedou až na zámek Zbiroh, kde nás bude očekávat jak večerní velmi zajímavá prohlídka zámku, tak i společná večeře a samozřejmě i jedinečné zážitkové ubytování na zámku. 

Ceny ubytování na zámku - Chateau Hotel Zbiroh  **** / *****                                                                                Speciální ceny ubytování pro akci "PORSCHE" jsou v nabídce označené červeně.

ZÁMECKÉ POKOJE "Standard"   ****   30 pokojů                                                                                                                                       Dvoulůžkový pokoj   "Standard"   .......................  3 600 Kč /  2 800 Kč / noc / 2 osoby

Jednolůžkový pokoj "Standard"    .......................  2 500 Kč /  1 900 Kč / noc / 1 osoba

ZÁMECKÉ POKOJE "DE LUXE"   *****   10 pokojů                                                                                                                                       Dvoulůžkový pokoj   "Standard"   .......................  4 600 Kč /  3 400 Kč / noc / 2 osoby

Jednolůžkový pokoj "Standard"    .......................  3 500 Kč /  2 500 Kč / noc / 1 osoba       

LUXUSNÍ HRADNÍ APARTMÁ   *****   10 pokojů                                                                                                                                           Dvoulůžkový pokoj   "Standard"   .......................  6 500 Kč /  5 500 Kč / noc / 2 osoby                                                                            

Jednolůžkový pokoj "Standard"    .......................  5 500 Kč /  4 000 Kč / noc / 1 osoba                                              

Uvedené ceny ubytování jsou včetně snídaně a včetně DPH 15%                                                                                                                    Parkoviště u zámku je pro hotelové hosty zdarma.

Zájemci o ubytování na zámku Zbiroh si musí ubytování zareservovat sami přímo v hotelu na mailové adrese hotel@zbiroh.com   Do objednávky je nutné uvést „Porsche meeting“, aby vám byla rezervace uskutečněna i se slevou. Rozhodně neobjednávejte přes Booking, nebo jiné podobné internetové servry.

Pokud se bude i přes uvedené slevy pro některé z vás zdát ubytování na zámku příliš drahé, můžete se obrátit na nedaleký Hostinec Selský Dvůr, vzdálený asi 10 km od Zbirohu, v obci Biskoupky. Zde nabízejí levné ubytování za cca 400 Kč za osobu. Zde si ubytování zajistěte sami.


V neděli 26.4.2020 se po snídani vydáme společně do rokycanského Vojenského muzea na demarkační linii, kde si prohlédneme historickou vojenskou techniku.

Když už budete v tomto kraji, tak bych vám doporučil navštívit ještě Národní technickou památku Vodní hamr v obci Dobřív a o kousek dál ještě Dopravní muzeum Strašice.

Na stránkách https://porsche.108.cz/ v kategorii Jarní Porsche sraz 2020 , se prosím zaregistrujte, abychom měli přehled o počtu účastníků na jednotlivé nabízené eventy. Děkujeme.

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60