Pohádka o porsche, která chtěla na trůn.

by Super User

O automobilech Porsche se píše v našich motoristických časopisech čím díl víc. A ne jenom o nových modelech, ale stále více i o klasických vozech Porsche, které se po celém světě stávají neuvěřitelným sběratelským šlágrem.

Pohadka 2Samozřejmě, že toto téma nemohl vynechat ani nový motoristický časopis o historických vozidlech - Auto Tip Klassik, který po velmi zajímavým názvem "Pohádka o porsche, které chtěla na trůn" rozebírá několik modelů Porsche, které v době svého vzniku neměly zrovna na růžích ustláno, ale přesto si našly své příznivce a dnes prožívají svůj druhý krásný život. Ano jsou to modely Porsche 912, 914, 924, 928 a 968, které sice byly ve své době haněny a posmívány, ale přesto byly statečnými konkurenty legendárního Porsche 911. Časopis Auto Tip Klassic - podzim 2012 těmto vozům věnuje celkem 18 stran, které rozhodně stojí za přečtení.

Časopis Auto Tip Klassik - podzim 2012 stojí pouhých 69,- Kč a pokud jej již neseženete v novinových stáncích ve svém okolí, je možné si jej prostřednictvím SMS objednat přímo v redakci.

Auto Tip Classic 2012 2ATK SMS

autoprofi banner 468x60