Ing. Michl rozjíždí sezónu s Porsche 911 S

by Super User

Vícenásobný mistr Evropy v automobilových závodech do vrchu a od roku 2010 také čestný člen našeho klubu, ing. Josef Michl konečně rozjel sezónu historických vozidel s Porsche 911 S. Ještě v loňském roce závodil a také získal evropský titul s legendárním vozem Škoda 130 RS a Porsche 911 jen testoval.

EcceHomo2011_bLoni jsme měli to štěstí, že Ing. Michl zapůjčil svůj nově postavený závodní vůz Porsche na náš klubový stánek, který jsme měli na červnové brněnské výstavě historických vozidel, Classic Show 2010. Letos, pokud to vypjatá závodní sezóna dovoli, tak by ing. Michl přivezl ukázat svůj závodní automobil na zářijový Ferdinand Porsche Festival do Vratislavic nad Nisou.

EcceHomo2011_cJak již jsem se zmínil, tak letos se již ing. Josef Michl se svým Porsche 911 S z roku 1967 zapojil v plné síle do seriálu závodů historických vozidel do vrchu v poháru MČR i ME. Ačkoli se ing. Josef Michl se svým Porsche na závodních tratích teprve seznamuje, nevede si pro začátek vůbec špatně. Věřme, že bude důstojně reprezentovat kvalitu českých jezdců za volanty historických Porsche a převezme tak štafetu po dalším čestném členu našeho klubu, Arnoštu Neubauerovi, který si s Porsche 911 v ME vyjel v minulosti také několik titulů.

Přejeme ing. Michlovi  mnoho sportovních úspěchů v letošní sezóně a tím již předem děkujeme za dobrou reprezentaci i našeho Porsche Classic Clubu ČR.

 

autoprofi banner 468x60