SPEED FESTIVAL * 23.-24.9.2023

by Milan Bumba

Původně jsme na dny 13. a 14. května 2023 připravovali CLASSIC CAR FESTIVAL, ale situace se změnila a akci jsme přejmenovali a změnili datum konání. Proto vás nyní zveme na zářiový víkend 23. a 24.9.2023 opět do České Lípy, ale na akci SPEED FESTIVAL.

Celý víkendový program bude stejný, možná ještě lepší, než jsme připravovali na květen 2023. Bude to veliké setkání historických, klasických, youngtimer i současných sportovních a závodních automobilů různých značek s orientační setinovou jízdou pro skutečné sportsmeny Nordh Bohemis Classic Rallye jako Memoriál Břetislava Enge, turisticko-orientačním výletem pro poklidné turisty za volantem, pod názvem SPEED Piknik RALLYE a sobotním večerním závodem pravidelnosti GRAND PRIX v ulicích České Lípy.

6412d0fbe2e39067bc899db4 Jindricha z LipeCelou akci budou provázet další výstavy historických i současných automobilů i motocyklů, závody motokár i příjemná setkání s bývalými i současnými závodníky. Představí se dokonce i virtuální motorsport, jehož jednou z hlavních postav bude bývalý pilot F1, Tomáš Enge. Pro poklidný výlet budou jezdit do blízkého okolí České Lípy parní vlaky,

Porsche Classic Club ČR zve majitele klasických Porsche na společné setkání a vypisuje ve všech třech soutěžích samostatné ocenění prvních tří posádek na automobilech Porsche.

Podrobnosti o SPEED FESTIVALU včetně celého doprovodného programu najdete na: https://www.speedfestival.cz/

 

autoprofi banner 468x60