ECCE HOMO HISTORIC 2022

by Milan Bumba

Letošní jízdy pravidelnosti do vrchu ECCE HOMO HISTORIC 2022 se letos pojedou ve dnech 10. a 11. 9.2022. Jednáme i o účasti youngtimerů a mladších Porsche.

S pořadateli závodů Ecce Homo Historic jsme se předběžně domluvili, že by na nedělní jízdě pravidelnosti do vrchu mohli startovat sportovní a závodní automobily Porsche všech ročníků bez rozdílu. Vítány jsou samozřejmě i kvalitní kopie Porsche. Samozřejmě podotýkáme, že nejde o žádný rychlostní závod do vrchu, ale o jízdu pravidelnosti, kdy záleží na dosažení dvou stejných časů ve dvou měřených jízdách. Aby se rychlé vozy Porsche nemussely proplétat mezi pomalými veterány, budeme startovat až na závěr celého startovního pole. Pro nejlepší 3 účastníky na vozech Porsche věnuje ceny Porsche Classic Club ČR.

08Zájemci o nedělní jízdu do vrchu ECCE HOMO se prosím prosím předběžně registrujte u Jiřího Sekaniny na telefonu: 608 344 300, nebo mailem: autoexpres@volny.cz

V sobotu 10.září 2022 se v dopoledních hodinách uskuteční na náměstí ve Šternberku výstava vozidel a na odpoledne bude připraven společný výlet do blízkého okolí. Pravděpodobně navštívíme vodní nádrž Slezská Harta i s exkurzí do hráze přehrady. Kdo by měl zájem o ubytování ve Šternberku, tak vám s ním Jirka rád poradí.

Stačí poslat foto vozidla a info ,zda dorazíte i na sobotní výstavu klubu Porsche  a následně i společnou projíždku , která bude v sobotu a pojede se na dvě blízké přehrady.Večer je pak program na náměstí vrámci oslav Ecce homo-viz.stránky města.Ubytováni jsme schopni poslat odkazy, případně zajistit. Všechny vozy jsme schopni zabezpečit ze soboty na neděli v našem hlídaném areálu. Podrobné info zašlu týden před akcí podle počtu účastníků 

Budeme se těšit na setkání s vámi.

autoprofi banner 468x60