Červnové srazy Porsche se už uskuteční !!!

by Milan Bumba

Začíná intenzivní vládní rozvolňování pandemických zákazů a tak konečně bude možné opět uspořádat důstojný dvoudenní sraz Porsche, tak jako v minulých letech. Díky tomu se ostravský sraz přesouvá z původního květnového terménu na červen.

Pravděpodobně prvním skutečným oficiálním Porsche srazem, bude letos PORSCHE SRAZ LITVÍNOV, který proběhne ve dnech 5.-6.6.2021.

V nejbližší době očekávám podrobnější informace, ale prozatím vám mohu sdělit, že centrum setkání bude opět v Oseku u Litvínova. Azil včetně ubytování, poskytne předem přihlášeným účastníkům Cisterciácký klášter Osek, ze kterého se bude v sobotu dopledne vyjíždět směr Karlovy Vary. Plánována je i prohlídka výroby cibuláku ve firmě Thun, včetně prodejny jejich výrobků s domluvenou slevou. V podvečer bude opět návrat do Oseku. Podrobnější program zveřejníém, jakmile jej obdržím, včetně kontaktu na rezerveci ubytování.

Druhým červnovým srazem bude PORSCHE SRAZ OSTRAVA, který by se měl uskutečnit ve dnech 19.-20.6.2021

Tento sraz by měl být tématicky zaměřen na připomínku velké válečné bitvy "Ostravské operace". Podrobnosti srazu také očekávám co nejdříve a jakmile je ubdržím, tak je zveřejním.

Sledujte pravidelně klubové stránky www.porsche-club.cz, nebo i klubový facebook.

autoprofi banner 468x60