2009 * * Porsche Club CZ na zámku v Uhřicích

Při brouzdání po internetu jsem náhodou objevil i toto stručné oznámení na stránkách sdružení pro cestovní ruch o.s. - Kroměřížsko:

V sobotu 6. června 2009 proběhlo na zámku v Uhřicích setkání Porsche Clubu CZ. Přes nepříliš vlídné počasí a velkou konkurenci nejrůznějších akcí v okolí přijelo kolem čtyř set obdivovatelů krásných automobilů. Přehlídka se s největší pravděpodobností bude opakovat i v příštích letech.

porsche-uhrice-02_mBohužel, internetová zpráva již neuvádí, že čtyřstovce diváků se představilo na zámku v Uhřicích pouhých osmnáct automobilů Porsche ... ... z čehož některé měly dokonce zahraniční poznávací značkou. Kde jsou všechna klubová auta PC ČR ?

porsche-uhrice-03_mJe velká škoda, že původní internetové stránky jediného oficiálně ve Stuttgartu uznávaného Porsche Clubu ČR jsou pro nezaregistrované majitele automobilů Porsche z velké části nepřístupné. Díky tomu se nedovědí, že se nějaká zajímavá akce z iniciativy Porsche Clubu ČR pořádá. Jsme přesvědčen o tom, že by i další, neregistrovaní majitelé vozů Porsche z blízkého i dalekého okolí také rádi přijeli podpořit takovouto zajímavou akci a pomohli tak pro diváky obohatit takto skromnou nabídku vozů Porsche.

porsche-uhrice-04_mJe smutné, že Porsche Club ČR se od veškerých dalších aktivit neregistrovaných majitelů vozů Porsche v naší republice distancuje a setrvává téměř v utajení.

Více fotografií z akce v Uhřicích najdete na: Fotoalbu nebo také na Rajče.net

autoprofi banner 468x60