Jarní Porsche výlet – Praha Radotín * 13.5.2023

Klub majitelů Porsche transaxle (PORSCHE 108), připravil pro majitele sportovních automobilů Porsche již tradiční jarní Porsche výlet, který se uskuteční v sobotu 13.květn 2023.

Jelikož jeden z členů klubu Porsche 108 se stal vloškém roce majitelem zajímavého vozidla Mazdy RX-8 (wankelův motor s rotačním trojbokým pístem), rozhodli se letos pořadatelé ozvláštnit svou jarní akci návštěvou několika těchto sportovních vozů Mazda.

Místem setkání a začátkem akce je Kart centrum Praha Radotín (ulice Výpadová 1335 ), kde je nejdelší  motokárová trať v Evropě – viz www.kart-centrum.cz a zároveň i restaurace, kde bude možné poobědvat. Po příjezdu při registraci dostane každé vozidlo itinerář tras jízd / přesunů s programem akce. Účastnický poplatek bude 200~250 Kč za . 

Poté se skupina účastníků výletu přesune do sklárny Rückl v Nižboru s exkurzí (a také možností vlastního brusu do skla) – viz https://www.ruckl.com/.  Pokud se budete účastnit prohlídky sklárny Rückl tak vstupné je 150 Kč / osobu.

Závěr akce (posezení u kávy a dezertu) – bude v restauraci Olivův Pivovar v Dolních Břežanechwww.olivuvpivovar.cz – hned vedle výzkumného centra ELI. Pojede se po neplacených silnicích, kde jsou hezké výhledy, krásné zatáčky a ( většinou ) slušné silnice.

Přihlášku na akci najdete na: https://porsche.108.cz/

autoprofi banner 468x60