Porsche Classic Club ČR na Legendách 2019

Již po páté se Porsche Classic Club ČR zúčastnil svým klubovým stánkem na motoristické slavnosti Legendy.

Tak, jako i v minulých letech, zúčastnili se stále stejní členové klubu, kteří společně představili téměř celý civilní výrobní program klasické řady Porsche.

Bohužel, již poněkolikáté si pořadatel akce stáhl náš nejstarší klubový exponát, Porsche 356 PreA Saši Křičky, do vlastní haly, do pavilónu elegance. Tam jej ale letos umístili nakonec expozice vozů Jaguár, kde úplně zanikla vyjímečná konstrukce prvních skutečně sportovních "Brouků".

Děkuji všem, kteří svá opečovávaná vozidla přivezli na výstaviště v Holešovicích, a na tři dny mi je svěřili do opatrování a k nezbytné ostraze. Vedle vozů Porsche, jsme na náš klubový stánek přizvali i majitele příbuzných vzduchem chlazených vozů VW Brouka a především také VW Karmann Ghia.

Vzhledem k tomu, že pořadatel Legend nakonec pro účastníky nezajistil slibované tašky s různými suvenýry, obdrželi účastníci naší expozice alespoň formou útěchy naše nové klubové látkové tašky "Porsche 917".

DSC5446
DSC5371
DSC5365
DSC5378
DSC5387
DSC5396
DSC5380
DSC5374
DSC5461
DSC5367

Byl jsem také potěšen všemi, kteří se k nám na stánek přišli alespoń podívat, ochutnat naši vyhlášenou "Ferdinandovu bábovku" a podebatovat o dění v klubu a na naší Porsche scéně.

Vedle našich klubových vozů byla i letos na Legendách i další automobily Porsche, jako například 911 pana Onderky v barevném provedení GULF, jenž jsme zajistili pro našeho nového klubového partnera, českého zástupce olejářské společnosti GULF: Několik ojetých vozů Porsche bylo nabízeno v prodejní sekci Legend a zánovní Porsche byla vystavena v centrální hale rychlosti. Reklamní Porsche měla na Legendách i Benzina, která jím propaguje svůj vysokooktanový benzín Verva.

Onderka
DSC5457
DSC5441
DSC5440
DSC5439
DSC5438

Celkově byla prezentace našeho klubu na Legendách úspěšná. Přihlásili se dva noví členové s vozy Porsche a získali jsme i další tři kontakty do Registru VW Karmann Ghia.

 

 

autoprofi banner 468x60