2013 ** Z akce „Vzhůru Farinovou zatáčkou“ v sobotu 15. 6. 2013

Jarda Krejčí s 944 na startu V sobotu 21.června 2013 se uskutečnil již 16. ročník oblíbeného závodu automobilů do vrchu "Vzhůru Farinovou zatáčkou o pohár primátora města Brna", který pořádal partner našeho klubu, závodní team a servis vozů Porsche, VONKA RACING.

Seřazení v cíli a zpět dolů na druhou jízduČest vozů Porsche hájili pouze tři účastníci ze 45 přihlášených vozů na startu hlavního dopoledního závodu, později přijela ještě jedna 911 z Olomoucka. Žlutá 911 Carrera se ani tentokrát neztratila ve startovním poli, patřila k ozdobám závodu a vyjela si pěkné 2. místo. Libor Král z Brna při převzetí ceny slíbil komentátorovi oblíbeného Rádia ČAS Savanovi i všem divákům, že na příštím ročníku závodu „Vzhůru Farinovou zatáčkou o Pohár primátora města Brna" již bude účast našich vozů hojnější a legendární vozy Porsche budou ozdobou této skvělé akce. Pojedou svůj pohárový závod a budou, zvláště pro diváky, vyvrcholením celého motoristického svátku.

partaJan Vonka jako pořadatel a náš klubový partner věří, že naše vozy už v příštích ročnících nebudou na startu chybět a on sám prožene svoje závodní Porsche 911 GT3 Farinovou zatáčkou jako předjezdec. Informace o příštím ročníku se včas dozvíte na našich klubových stránkách.

VPředání cen kometoval Savana z rádia ČASšechny zdraví z Brna Libor Král a Jan Vonka

autoprofi banner 468x60