BROUK SERVIS i pro Porsche

by Super User
Zobrazeno: 8542

Brouk Servis JMK v malé vesničce Kuří u Říčan, východně od Prahy vede jeho majitel, Jarda Jaško již mnoho let. Jeho letité zkušenosti s opravami vzduchem chlazených vozů Volkswagen a Porsche jsou známé v širokém okolí. Vedle servisu a oprav nabízí Brouk Servis JMK i bohatou škálu náhradních dílů, které v současnosti vydatně rozšiřují i na automobily Porsche.

BroukServis_02Pro majitele vozů Porsche nabízí Brouk Servis kvalitní opravy, repase i seřízení především čtyřválcových vzduchem chlazených motorů Porsche 356, 912 a 914. Samozřejmě, že nabízejí drobné i generální opravy také podvozků a karoserií. Zkušenosti již získali i s opravami především starých šestiválcových Porsche 911 nebo vodou chlazených Porsche 924 a 944.

BroukServis_03V současnosti najdete v nabídce Brouk Servisu různé nové náhradní díly na automobily Porsche 356, 911, 912, 914 ale i modely 924, 944, 964 a mladší. Většinou se jedná o díly vnějšího osvětlení, různá gumová těsnění ale i třeba i karosářské díly nebo díly motoru a podobně. Mnohé z dílů mají v Kuří skladem a tento sortiment stále rozšiřují.

Více informací o nabídce dílů na vozy Porsche v Brouk Servisu Kuří najdete ZDE.

Služby Brouk Servisu JMK náš Porsche Classic Club ČR plně doporučuje.

 

 

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60