Slevy od AUTO KELLY trvají i v roce 2011

by Super User
Zobrazeno: 7598

Jiždruhým rokem pokračuje spolupráce našeho klubu s firmou AUTO KELLY,  která je specialistou na karosářský sortiment a také nejrychleji se rozvíjejícím importérem a distributorem náhradních dílů na osobní a lehké užitkové vozy v České republice. Pro členy našeho klubu po celé republice firma Auto Kelly připravila velmi zajímavé slevy.

Mapa_auto_kellyAUTO KELLY má po celé republice na 60 stálých prodejen, kde při nákupu náhradních dílů, příslušenství a dalšího nabízeního sortimentu získáte velmi zajímavé slevy od 10% až do 50%. A nemusí to být pouze na vaše Porsche, ale zlevněný nákup můžete uskutečnit i na své další rodiné automobily i jiných značek.

Stačí jen při nákupu u pokladny říci, že nakupujete na: PORSCHE CLASSIC CLUB ČR a sleva by vám měla být přiznána. Alespoň takto nám to od letošního roku v Auto Kelly přislíbili. Pokud by tak někde náhodou nebylo a vyžadovali by naši klubovou kartu, tak mi ihned volejte (607 80 25 70), abych zajistil zjednání nápravy přes našeho obchodního zástupce, který se o nás stará.

Pokud by ale přeci někde na některé pobočce v ČR byl problém, a nechtěli vám zboží se slevou na náš klub prodat, tak stačí nahlásit naše registrační Ičo: 26637537 a mělo by vše jít bez dalších problémů.

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60