Youngtimer Program – značková péče i pro starší vozy Porsche

by Super User
Zobrazeno: 6810

Společnost Porsche Inter Auto CZ připravila pod názvem Youngtimer Program pro všechny majitele sportovních vozů Porsche starších 7 let speciální servisní program, díky kterému budou moci dopřát svému vozu prvotřídní péči za zvýhodněných podmínek přímo ve značkovém Porsche Centru na pražském Proseku nebo v Brně a užívat si i nadále jeho jedinečných jízdních vlastností. Tak zní nadpis Tiskové zprávy, vydané touto firmou 29.10.2009

Název Youngtimer je nicméně v tomto případě velmi zavádějící, neboť takto se po celé Evropě označují vozidla stará minimálně 20 let, nikoli jen 7. Velké trhání ústních koutků také vzbuzuje avizovaná snížená servisní hodina pro ony Yountimery. Ta bude podle tiskové mluvčí "pouhých" 1665,- Kč za normohodinu servisní práce. To se asi majitelé skutečných Youngtimerů, tady vozů Porsche 924, 944 a jím podobných na Prosek pohrnou v zástupech. Jen aby se na všechny dostalo ...

Pokud se i přesto do Yuongtimer Programu budete chtít zapojit, máte nyní jedinečnou příležitost. S programem Youngtimer zákazníci Porsche získají kromě bezplatné vstupní 24bodové diagnózy jejich vozu a špičkové péče od vyškolených profesionálů s použitím odsouhlasených servisních postupů také řadu dalších výhod, jako jsou 20% zvýhodnění na náhradní díly použité při opravě či údržbě vozu a dvouletá záruka na tyto originální díly.

Pro využití všech výhod programu je nutná pouze jednoduchá registrace přímo v Porsche Centru nebo prostřednictvím internetových stránek www.porsche.cz, na základě které zákazníci obdrží Porsche Youngtimer Card. Při registraci do 31. listopadu 2009 navíc obdrží zákazník speciální bonus ve výši 1 000 Kč. Porsche Youngtimer Card je pak vázána vždy na konkrétní vůz a při prodeji může být převedena na nového majitele.

Že bych tam také přihlásil svůj Youngtimer, tady Porsche 914 ?!? No, asi bych si do servisu musel vzít vlastní montérky, jako se mi to stalo v Německu, kde když nenašli servisní zásuvku (nikdy tam nebyla), tak si se seřízením vmotoru nevěděli rady a nechali mě, ať si to v jejich dílně udělám zadarmo sám, zatím co oni šli na svačinu !!!

 

 

 

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60