PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home HISTORIE Ferdinand Porsche Můj otevřený dopis starostovi obce Vratislavice nad Nisou.

Můj otevřený dopis starostovi obce Vratislavice nad Nisou.

Email Tisk PDF

Cedula PorscheV poslední době opět vyvstala ve Vratislavicích otázka, zda byl Ferdinand Porsche aktivní nacista, nebo se jen v zájmu své činnosti podřídil tehdejšímu nacistickému režimu.

Nový starosta Vratislavic nad Nisou se nechal přesvědčit několika místními křiklouny a vznikla situace, že před lety instalované oslavné cedule na vjezdech do Vratislavic nad Nisou budou asi odstraněny. Je to skutečně velmi trapný postoj místního vedení obce, který jim bohužel udělá nejen českou, ale dokonce i mezinárodní ostudu, neboť se o to začínají zajímat již i zahraniční novináře. Vratislavice nad Nisou se díky Porschemu konečně mezinárodně zvyditelní, ale spíše jako slavný filmový Kocourkov. Má-li to být velká ostuda, ať je pořádná. Já proto navrhuji jejich úpravu podle přiložené fotografie !!!

Zde je také můj otevřený dopis panu starostovi a jeho napovídačům:

Porsche-1 bPorsche-2 b

Další článek a k tomu i ohlasy čtenářů najdete na: i Dnes.cz

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016