PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home HISTORIE Ferdinand Porsche Vratislavičtí občané opět plivou na památku Ferdinanda Porsche.

Vratislavičtí občané opět plivou na památku Ferdinanda Porsche.

Email Tisk PDF

CeduleVe Vratislavicích nad Nisou se dostal k moci nový starosta a ke svému zviditelnění opět rozdmíchal otázku, zda byl Ferdinand Porsche nacista. Budou proto odstraněny příjezdové cedule.

Je až trapné, jak po 65 letech, kdy se Porsche vrátil z francouzského vězení, kde mu neprokázali žádnou přímou nacistickou činnost, někteří lidé opět vytakují na světlo tyto nepodložené informace, které jen poškozují dobré jméno geniálního automobilového konstruktéra 20. století, Ferdinanda Porsche. Jen aby nezačali bojovat za zbourání porscheho rodného domu ....

Deska PorschePokud máte jakékoli informace o tom, že Porsche nebyl aktivním členem SS a za války se věnoval jen konstrukcím, tak se přihlaste. Začínáme přímý boj o očištění jména Ferdinanda Porsche a uvítáme jakokoli pomoc.

Pište nám na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přečtěte si trapný článek ze sobotních novin Liberecký deník: http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/nacista-porsche-zmizi-z-cedule-20131123.html

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016