9. KRÁLOVÉHRADECKÝ PORSCHE SRAZ

Toto setkání bude podstatně náročnější na organizaci a HLAVNĚ pro účastníky této akce. Podařilo se díky panu ANÝŽOVI (dlouholetý člen klubu) zajistit návštěvu a prohlídku výrobního závodu AZNP n.p. J   ŠKODA  KVASINY. Z tohoto důvodu se začneme v sobotu 19. května sjíždět na Masarykově nám. v SOLNICI.

Návštěva automobilky má vzhledem k dodržování bezpečnostních řádů některá omezení – nemohou se jí účastnit děti do 10 let věku (u osob do 18 let musí být vždy v doprovodu rodičů či zákonného zástupce a je nutné podepsání Poučení návštěvníka o odpovědnosti za nezletilou osobu). Kapacita skupiny na exkurzi je omezena z 15 (pro neukázněnost návštěvníků) na max. 10 osob na 1 průvodce (na každý čas budou k dispozici 2 průvodci, takže bude moci jít s cca. 10ti minutovým rozestupem v jeden čas 20 lidí). Celkem exkurze trvá cca. 2 hodiny, má délku 5 km a absolvujeme ji pěšky. Na tento den máme zablokovány všechny 4 termíny exkurzí (od 8:00, 10:00 (tento čas je již obsazen), 13:00 a 15:00), takže maximální kapacita je 80 osob při plném využití všech termínů. Bohužel vzhledem ke striktním pravidlům ze strany automobilky nelze s termíny posouvat (z důvodu pauz na oběd, střídání směn atd.) a ani max. kapacitu 20 lidí na daný čas nelze navýšit.

Obsazení prohlídek si každý dle své úvahy naplánuje a objedná na tomto emailu: z.anyz@seznam.cz. Do mailu je vždy nutné uvést čas exkurze (+ pro jistotu náhradní čas, když by požadovaný čas byl obsazen), počet osob a jejich jména a případně zda je některá z osob ve věkovém rozmezí 11-18 let (aby byl když tak k dispozici dostatečný počet formulářů k podepsání). Podle toho, jak budou maily přicházet, se budou plnit jednotlivé termíny exkurzí a následně budou zasílána potvrzení časů. Bohužel není varianta, že kdo přijede poslední, jde první na řadu.

Z důvodu návštěvy automobilky se nebude realizovat společný výlet po zajímavostech v okolí. Ve volném čase, před nebo po exkurzi,  můžete navštívit zámky Opočno,  Častolovice, Kostelec n.O.  Čas příjezdu na Masarykovo nám. v Solnici si naplánujte dle objednaného termínu na exkurzi ale s dostatečnou rezervou, protože bude nutné se přemístit na hl. parkoviště k automobilce. Možnost občerstvení a oběda je v Solnici v restauraci U Kocoura.

Pro ty kteří mají zájem pokračovat i v neděli je domluvená prohlídka Muzea krajky Vamberk. Když dámy vydržely koukat na výrobu Škodovek, tak snad my zvládneme trochu ručních prací.

Ubytování si zajistí každý sám. V nabídce je:

 Chata Na Vyhlídce www.vyhlidkavamberk.cz

Tel. 603 891 215 p. KAŘÍZEK

Hotel  Krajka Vamberk   www.hotelkrajka.cz  Tel. 494 370 485

Na setkání se těší ANÝŽ Zdeněk a BERNARD Jaromír.

Podrobnosti k události

Datum konání 05-19-2018 10:00 am
Konec 05-20-2018 2:00 pm