6. Jesenický PORSCHE sraz

Pátek 3.8.2018
od 16:00 hodin  příjezd prvních účastníků do České Vsi (nedaleko města Jeseník), na Hotel Zlatý Chlum , ubytování , společná večeře a večerní posezení.
Rezervaci pátečního ubytování prosím přímo na email hotelu : info@hotel-zlatychlum.cz , nebo přímo na email pořadatele: drahomirdvoracek@seznam.cz

Sobota 4.8.2018
9:30 - 12:00 hodin sraz účastníků na náměstí v Jeseníku , vystavení našich automobilů na náměstí a možnost drobného občerstvení, kafe, zmrzlina a pod., v okolních restauracích ...


12:00 hodin odjezd spanilé jízdy vozů Porsche do okolí města Jeseníku a dále do České Vsi na Hotel Zlatý Chlum , kde bude po 12:00 hodině připraven společný oběd pro všechny účastníky srazu.


Ve 13:00 hodin (spíše ve 13:30 hodin) odjezd od Hotelu Zlatý Chlum na odpolední projížďku směr Mikulovice a pokračovat budeme do Polska přes Glucholazy , Nysu , Grodkow a dále na Wroclaw .
Letos uděláme změnu a podíváme se do Polska . Navštívíme automuzeum a zámek
TOPACZ http://muzeum.topacz.pl/ u Wroclawi , kde zároveň přespíme do neděl.
17:30-18:30vhodin příjezd a ubytování do Hotelu Orient Palace Bielany Wrocławskie.
Dohodl jsem rezervaci a večerní program v pěkném hotelu Orient Palace 5 min od muzea. http://www.orientpalace.pl , kde je možno využíti wellnes (bazén + sauna + masáže) . Mám zde předběžně zarezervovano 15 dvoulůžkových pokojů do 15.7.2018 , s tím že si každý udělá rezervaci sám na emailu: tomasz.pudlo@orientpalace.pl . Prosím, pošlete rezervaci v kopii i na můj email, ať mám přehled o účasti. Heslo pro rezervaci je "PORSCHE" a máme zde dohodnutou
cenu za dvoulůžkový pokoj se snídaní 249 PLN, což je asi 1500,- Kč ( myslím , že velmi solidní cena na *** hotel ) , večer jsem dohodl společnou večeři a večerní program v baru . Vaří tam fakt výborně , již jsem testoval :-) Je zde hotelové parkoviště pod kamerama , takže o auta bude postaráno :-)
Poprosím ty , kteří chtějí s námi zůstat v Polsku přes noc o co nejrychlejší rezervaci
na hotelu, protože jsou omezeny možnosti ubytování a mám opravdu jen 15 pokojů !!!!! A platí kdo dřív příjde ten bydlí ............ :-)
Záloha se neplatí , spoléháme na to , že kdo si pokoj zerezervuje, tak opravdu příjede, a platit bude každý samostatně na místě v hotelu.
Celá sobotní trasa je dlouhá cca 110 km.

Při výletu do Polska si nezapomeňte zkontrolovat "zelenou kartu" k autu a pojistit se pro pobyt v zahraničí. Případně si udělat u Asistenční kartu autoklubu ÚAMK na pomoc při poruše, nehodě a podobně. (využívám to každoročně).

Neděle 5.8.2018
Po snídani se vydáme na prohlídku krásného centra Wroclawi . Po skončení prohlídky se rozloučíme společným obědem.

Těším se na vaši velkou účast. Pořadatel – Dvořáček Drahoš tel. 608 611 389
email : drahomirdvoracek@seznam.cz

Podrobnosti k události

Datum konání 08-03-2018 4:00 pm
Konec 08-05-2018 2:00 pm