Setkání klasických Porsche na Brno Revival 2019

by Milan Bumba
Zobrazeno: 201

Ve dnech 29. a 30. června 2019 se v Brně, na místním výstavišti uskuteční velmi zajímavé jízdy závodních a sportovních historických automobilů a motocyklů, nazvané BRNO REVIVAL.

Při této příležitosti zve Porsche Classic Club ČR majitele klasických automobilů Porsche, VW Karmann Ghia a kopií Porschen na podvozcích VW Brouk, vyrobených do roku 1990, na společné klubové setkání. Účastníci, kteří přijedou a na vjezdové bráně 4 se prokážou technickým průkazem, který bude splňovat hranici roku 1990, získají snížené vstupné pro řidiče v hodnotě 100 Kč a k tomu společné parkování přímo v areálu výstaviště, jen na dohled od soutěžní trati.

V sobotu i v neděli vyhodnotíme nejhezší klasické Porsche setkání a majitel obdrží zajímavou cenu. Současně na tuto akci zveme bývalého brněnského automobilového závodníka na Porsche v sedmdesátých letech, Dušana Velímského a také ještě nedávného i současného závodníka Ing. Josefa Michla. Snad se nám podaří na našem klubovém stánku zorganizovat krátkou besedu a autogramiádu. Vše upřesníme na klubovém facebooku.

Akce je otevřena všem majitelům Porsche, i když ještě nejsou členy našeho klubu.Těšíme se na vaši účast.

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60