Vystavte s námi své Porsche na Legendách 2019

by Milan Bumba
Zobrazeno: 95

Porsche Classic Club ČR se pravidelně účastní velké motoristické akce LEGENDY svým klubovým stánkem, na které každoročně vystavují členové, ale i přátelé našeho klubu svá Porsche.

I pro letošní rok máme vyhrazenou plochu pro cca 20 automobilů, která bude navíc okořeněna expozicí našeho nového klubového partnera, a to společnosti GULF Oil CZ.

Letošní Legendy jsou tématicky věnovány především americkým automobilům, ale o to více musíme vytvořit zajímavý klubový stánek, abychom návštěvníky oslepené "amerikou" skutečně zaujali.

Chtěli bychom vás proto tímto požádat, zda by jste byli ochotni zapůjčit své Porsche na tuto výstavu a pomohli nám prezentovat tuto stuttgartskou značku sportovních automobilů, když oficiální zástupce ji svými novými vozy Porsche neobsazuje.

Samozřejmostí naší klubové expozice bude opět klubový stan s nazbytným zázemím, kam se budete moci během prohlídky výstavy LEGENDY uchýlit k odpočinku, dát si zdarma naši dobrou kávu a samozřejmě i oblíbenou "Ferdinandovu bábovku".

Každý majitel Porsche, který vystaví své auto na našem stánku, obdrží zdarma roční členství v našem klubu a další zajímavé výhody a dárky. Věříme, že náš klub podpoříte a pomůžete nám vytvořit zajímavou "Porsche expozici".

Zájemci o účast na Legendách musí své vozidlo předběžně zaregistrovat na internetových stránkách https://www.legendy.cz/, kde až úplně dole najdou PŘIHLÁSIT EXPONÁT a další nezbytné instrukce. Nezapomeňte při přihlašování uvázt, že vaše vozidlo patří do expozice Porsche Classic Clubu ČR.

PŘIHLÁŠKY VOZIDEL SE PŘIJÍMAJÍ DO 30.4.2019.

Budeme se těšit na vaše krásné vozy a věříme, že společně utvoříme velmi zajímavou kolekci vozů Porsche. Již předem velký dík za vaši pomoc.

Na závěr pár fotografií z loňských Legend na našem klubovém stánku:

Legendy01
Legendy02
Legendy03
Legendy04
Legendy05
Legendy06

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60