Soutěž o fotografii sezóny Porsche 2014

by Super User
Zobrazeno: 3376

S velikým zájmem veřejnosti i jezdců se i letos rozjíždí seriál Edda Cup - závody automobilů do vrchu, kde samozřejmě nemohou chybět ani automobily Porsche.

 

porsche jencik  02Prvním závodem bylo vzájemné seznamování na Autodromu v Mostě, které se uskutečnilo ve dnech 28.-29.3.2014.  Jak dokazují snímky pořízené fotografem Milošem Jenčíkem, tak vozů Porsche tam bylo hned několik a nebyla nouze ani o dramatické chvilky. Jednu z nich si tam připravil nám dobře známý Honza Marek z Karlových Varů, kdy jeho Porsche 911 SC okusilo sílu blízkého kačírku. Fotografie, kdy Honza přeorává mostecký písek si zaslouží pro fotografa mimořádné ocenění za pohotovost.

porsche jencik  09Porsche Classic Club ČR tímto vyhlašuje časově nepomezenou soutěž o fotografii sezóny, kde se podaří šikovným fotografům, amatérům i profíkům, zvěčnit vozy Porsche v zajímavém prostředí nebo situaci. Své fotografie posílejte na mailovovu adresu klubu: porsche@automuzeum.cz s označením "Foto Porsche", krátkou identifikací pořízené fotografie a samozřejmě i identifikačními údaji autora. Počet zaslaných fotografií není omezen. Všechny zaslané fotografie budou postupně uvěřejňovány v nově založené kategorii "FOTO PORSCHE" na stránkách klubu, a na konci roku budou ty nejlepší oceněny. Vybrané fotky pak budou vystaveny v Automuzeu Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou.

Budeme se těšit na vaše skvělé záběry.

porsche jencik  03porsche jencik  06porsche jencik  11porsche jencik  04porsche jencik  14

Další fotografie Miloše Jenčíka si můžete prohlédnout na: http://autosport.jencik.net/

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60