Láďa se jen tak lehce nevzdá !!!

by Super User
Zobrazeno: 6397

Jak je vidět, tak britská nákaza našeho přítele Ládi z Neděliště je opravdu velmi silná a pomalu ale jistě začíná nahlodávat jeho dlouholetou lásku ke Stuttgartu a vozům s velkým P. Ačkoli se mu kamarádi snažili všemožně pomoci, tak Láďa trvá stále zatvrzele na svém a nechce se nechat přesvědčit. Zde je jeho odpověď na kamarádskou pomoc:

Lada_502"Vše jsem po vzoru jedné nejmenované osoby ze severu Moravy uložil do archivu a ve vhodném okamžiku předám Městské Policii v Lázních Bohdaneč až budou mít opravené to svoje nabourané americké auto. Použiji to k ochraně své osobnosti. Půjdu do toho bezhlavě a přes amerického, tedy u mne přes anglického partnera, jako Helenka Vondráčková.

Jinak informace pro posměváčky:  mám už v kapse pozvání od Lada_503královny Alž-běty k udělení titulu Lord za kladný přístup k britisch automobil. průmyslu British Leyland (který mimochodem před krachem zachraňuje německý automobilový průmysl - poznámka redakce). Přijede pro mne šestispřeží až z Buckinghamského Paláce a budu učit prince Williama před jízdou odbrzdit ruční brzdu u automobilu Aston Martin, který si půjčuje na výlety od tatínka Charlese.

 

Lada_505Žádný návrat mezi ty co to všechno proti mě zorganizovali neplánuji a nevadí mi ani to, že na má stará rozvrzaná kolena zůstanu opuštěný a bez kamarádů, které budu marně vyhlížet"

Hrdý Lord Láďa z Neděliště První.

Láďo, nedej se zvyklat !!! I když do tebe pere za všech stran ten ze Stuttgartu jistě podporovaný bulvár. Tvoji noví přátelé MG se najdou.

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60