Klubová Porsche zářila na Chvalské tvrzi

by Super User
Zobrazeno: 6006

V pražských Horních Počernicích se 24. dubna 2010 sjely desítky krásných historických automobilů a motocyklů na osmém ročníku Veteran Randez Vous pořádaném v příjemném prostředí místní Chvalské tvrzi. S potěšením musím konstatovat, že ani tentokrát na akci nechyběly vozy Porsche, které zde prezentovali členové našeho klubu.


porsche-chvalska-tvrz-2-mVšechny tři vystavené automobily Porsche poutaly velikou pozornost diváků a jejich majitelé měli po celý den mnoha zvadavcům stále co povídat a ukazovat. Velkou pozornost poutala dokonalá replika Porsche 550 Spyder se kterou přijel od Hradce Králové "Berní". Znalce zasenedeliste-pozvanka-m přitahovalo u nás málo obviklé Porsche 356 s karoserií Karmann, kterým přijel pan Base a samozřejmě, že všechny dohromady pak nenechalo klidnými klasické Porsche 911 SC, kterým přijel z Nechanic Láďa Štěpánek.

Účast Berního a Ládi zde byla současně i pozvánkou na jejich květnový sraz Porsche, který pro všechny své stejně zapálené přátele pořádají 22.5.2010 v Nedělišti u Hradce Králové.

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60